JÁGROVA HOLKA VE SPODNÍM PRÁDLE: Verča Kopřivová ukázala, co laská Džegr v posteli
Sice je pravda, že Verča už svou nahotou překvapí jen málokoho. Přeci jen ta lechtivá minulost ji už bude provázet do konce života, ale aspoň že se nesvlékla před nadrženými dělníky jako před lety, teď to bylo kvůli něčemu vznešenějšímu.
Předvedla v krajkovém prádle, co může laskat jen božský Džegr. A je pravda, že se není čemu divit, že podlehl kouzlu této lačné holky, která miluje luxus a také na tom dlouho pracovala, aby nemusela nic dělat.
Aspoň že teda občas pomůže té charitě. Ten nejlepší snímek, který s fotografem Petrem Vojtíškem nafotí, se totiž přenese na plátno a bude předmětem dražby v rámci galavečera Sacre Couer Night 2016 tento čtvrtek, kde samozřejmě redakce eXtra.cz nemůže chybět. Výtěžek dražby obrazu poputuje do Hospice Dobrého Pastýře v Čerčanech.
A my vám přineseme nejčerstvější drby, jak to teda ta Verča má s tím miminkem a svatbou s Jaromírem. Nám totiž neunikne vůbec nic.
Mia s Danielou rozjely ve Zrádcích temnou hru. Drsná manipulace a nová oběť na obzoru
Související články

Lucie Benešová jako žhavá mechanička: Herečka ve spodním prádle ukázala nadupaný dekolt

Velká proměna Zuzany Bydžovské: Herečka stárne s grácií, šediny ji netrápí

Božská Lutovská, krásná Leová či Michaela Bakala. Česká Miss oslavila 20 let

Velké plány Moniky Bagárové: Promluvila o rozšíření rodiny a pozadí svého vztahu














