Veronice Kopřivové image hampejznice už asi nikdo neodpáře. Myslela si, že se proslaví jako přítelkyně Jardy Jágra, zatím ji ale mnohem více mediálně udělaly fotky z německého hampejzu, kam chodila brigádně ukazovat prsa.

Nyní vyrazila do Varů a věřila, že se jí povede vymanit ze škatulky lehkých holek, kam si ji česká veřejnost zařadila. Dáváme body k dobru za snahu. Opravdu chvilku působila jako dáma.

Její róba od studia Poner sklidila zasloužené ovace. Člověk by už řekl, že Veronika je jako princezna, vypadalo to na pohádkový happyend. Ten se však nekoná vzhledem k faktu, že zmiňované studio kromě Kopřivové obléká také děvčata ze Showparku. Takže jsme zase v hampejzu. Pokud nevíte, co je to Showpark, tak si to zadejte do googlu. Vypadne vám odkaz na obrovský market s pražskými courami.

Jak to ta holka dělá? Opravdu Kopřivovou něco osudově táhne k lidem, kteří se živí vlastním tělem? Když jí projedete její Instagram, tak mezi kámoškami najdete plno pražských štětek (holky, klid, nechodíte s Jágrem, jmenovat vás nebudeme). Dělá to Kopřivová záměrně? Nebo k hampejznickému stylu života vždy sklouzne tak nějak omylem?

Veronika s návrháři studia pracuje očividně ráda. Oblékali ji i na předávání cen Zlaté hokejky. Krajky a odhalený dekolt, tento styl je pro Kopřivovou typický a sklízí s ním kýžený úspěch. Ostatně děvčata v holešovickém hampejzu zajisté taktéž.

Je vidět, že studio Poner není příliš prestižní a šije pro každého, kdo zaplatí. A je jedno, jestli jste povrchní rajda, nebo milenka hokejového krále.

Veroniky je nám trochu líto. Zase to myslela dobře. Jardovi se líbí a miluje ji, ale veřejnost na ni hledí jako na kus masa od tyče. Ve Varech měla velkou šanci, aby se z tohoto ranku vymanila. Chtělo to jen více přemýšlet, koho studium Poner obléká. Takhle je Verunka zase v pytli – v jednom pytli s holkami ze Showparku.