Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jágrova holka puká vzteky: Lidé se jí škodolibě smějí, že se stěhuje do Kladna! Co jí vzkázali?

Veronika Kopřivová má nervy pěkně napnuté.
Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
Přítelkyně Jaromíra Jágra (45) Veronika Kopřivová (26) opět prožívá na sociálních sítích krušné chvíle. Podle informací Jarda končí v NHL a stěhuje se zpět do Kladna. To samozřejmě znamená konec plážovým radovánkám Veroniky a lidé jsou si toho moc dobře vědomi, a proto to dávají Veronice pěkně sežrat. Křehká blondýnka má ale jenom jedny nervy a zdá se, že ty už povolily.

Podle všech dostupných informací Jaromír Jágr (45) končí v NHL a stěhuje se zpět do Kladna. Této informace využili někteří lidé, aby se doslova vysmáli Jágrově přítelkyni Veronice Kopřivové, že nyní bude muset opustit slunné pláže a přemístit se do pochmurného a nudného Kladna.

Je úplně jedno, jakou fotku zrovna Veronika zveřejní na svém instagramovém profilu. Vždycky se pod ní najde nejméně jeden člověk, který si z Veroniky začne dělat srandu s tím, že si není jist, zda zvládne bez újmy opustit svůj luxus, na který byla za mořem tak zvyklá.

Chvíli to blonďatá Veronika trpěla, ale pak jí nejspíše ruply nervy. „Předem upozorňuji, že mažu veškeré komentáře, které nemají s tímto příspěvkem nic společného. Politické názory nebo to, kde bude či nebude Jaromír Jágr, nebo kam se stěhujeme, nestěhujeme, zda jdu do ČR, nebo nejdu a další věci, do kterých nikomu nic není, pod tuto fotku nepatří,“ vzkázala lidem a šlo poznat, že pořádně pění.

I přesto se rýpalové objevují dál. „Veroniko, myslím si, že vám ta dovolená pomalu končí,“ nemohl si odpustit narážku jeden z komentujících. Otázkou zůstává, zda Veronika pění proto, že má podobných výlevů plné zuby, nebo jestli svůj návrat do Česka nese opravdu tak těžce.

Související články

Další články