Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Jágrova expartnerka se zasnoubila v magický den! Vstupuji do nové aliance, napsala Kopřivová

Veronika Kopřivová a Miroslav Dubovický jsou rodina.
Zdroj: Se souhlasem Veronika Kopřivová
+ Další 3 fotografie
Zásnuby

Modelka Veronika Kopřivová (30) zažívá krásné období. V květnu minulého roku porodila vytouženou holčičku Ellu a nyní na svých sociálních sítích oznámila, že ji její partner Miroslav Dubovický (30) požádal v magický den 22. 2. 2022 o ruku.

Influencerka a modelka Veronika Kopřivová přidala na své sociální sítě fotografii ruky, kterou zdobí krásný zásnubní prsten. 22.02.2022 vstupuji do nové aliance, aliance Dubáků,“ připsala expartnerka Jaromíra Jágra (50). Pár se momentálně nachází v jihoitalském městečku Tropea, odkud radostný snímek sdíleli.

O ruku ji požádal její partner Miroslav Dubovický, s nímž má dcerku Ellu. Ta se narodila v květnu minulého roku. Ahoj lidi, jmenuji se Ella Dubovická a narodila jsem se ve čtvrtek 27. 5. 2021. Udělala jsem našim překvápko a přišla na svět o několik týdnů dříve. Bylo to nečekané, napínavé a náročné, ale vše dopadlo dobře! Mamka je statečná a taťka nám byl a je tou největší oporou," napsala modelka k fotografii z porodnice.

Krásné zprávy

Pod fotografií se zásnubním prstenem se to jen hemžilo radostnými a nadšenými reakcemi. Ooooo. Viděla jsem to, než jsem usnula, a měla díky tomu krásný sny. Zdálo se mi o rakvičce se šlehačkou a spoustě věnečků. Gratuluju z celého srdce,“ napsala jedna z uživatelek.

„Gratuluju. To bude ale krásná smečka,“ připsal další.Tropea je nádherná! Prstýnek taky! A vy taky! Moc gratuluju!“ přidal se nadšeně další komentující.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy