Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jágrova ex klofla NEJVĚTŠÍHO GENTLEMANA: Tohle nám o ní řekl nový kluk!

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 13 fotografií
FRAJER
To, co eXtra.cz ví již delší dobu, se konečně potvrdilo: Jaromír Jágr (47) po našich informacích o tom, že Veronika Kopřivová (28) se už stýká s jinými muži, kápl božskou. „Každý z nás si může dělat, co chce,“ prohlásil na adresu nového přítele své bývalky Miroslava Dubovického (27). O tom sice někteří nyní hovoří jako o chlapíkovi za každou cenu toužícím po slávě, ale tenhle model se právě naopak ukázal jako rytíř!

„S Veronikou už nějakou dobu pár netvoříme,“ potvrdil zprávy naší redakce sám velký Jaromír (47). Pomyslný chlup nakonec pustila i jeho ex

Asi bylo na čase. Však bylo každému divné, že by pustil svou přítelkyni do horké Itálie, kde trávila veškerý volný čas s osvalenými dvojčaty Dubovickými a jejich rodiči.

Obrana

Míra, který se dříve čile stýkal s Andreou Bezděkovou a později i s Anetou Vignerovou, sice mohl svůj nový vztah lehce propálit a donutit tak Veroniku k přiznání, ale neudělal to. „To já nevím. Zeptejte se Verči,“ reagoval úplně totožně jak na naši otázku ohledně rozchodu Kopřivové, tak na dotaz, jestli s ní tvoří nový pár.

Evidentně nechtěl ze začátku nic pokazit, a tak nechal na slavném sportovci a jeho bývalce, aby informace o rozpadu svého vztahu zveřejnili sami. Kdyby byl takový slavoman, jak o něm někteří tvrdí, nenechá si ujít příležitost se na osmašedesátce zviditelnit.

I nyní, když už by mohl mluvit otevřeně, se svou slečnou drží basu. „Nezlobte se na mě, ale vážně se k tomu zatím nechci vyjadřovat,“ odpověděl pokorně na naši sobotní zprávu.

Charakter

Veronika Kopřivová, která se díky románku se sportovní celebritou dostala do hledáčku bulváru, zkrátka evidentně rozhodla, že vztah se bude dít mimo veřejnost. Na to má plné právo.

Má ale štěstí na to, že Míra evidentně nepatří k těm, kteří za rohem na své drahé polovičky donáší médiím. A že jich v branži je!

Uvidíme, jestli si chlapce, který býval špičkovým kickboxerem a coby třetí Muž roku 2016 také drží titul majitele nejkrásnějšího těla Evropy a druhého nejhezčího na světě, bude i za tohle vážit a zda jim bude partnerství prospívat déle než předtím Veronice s Jágrem…

Související články

Další články