Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Jágrova Dominika o nalomené psychice: 5 dní jsem jen spala a nezdravě jedla

Dominika Branišová vypadala úchvatně.
Zdroj: Jiří Schott / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
zpověď

Partnerka Jaromíra Jágra (50), modelka Dominika Branišová (27), se na Instagramu před svými fanoušky svěřila s informací, že se před nedávnem psychicky složila. „V úterý jsem nešla do práce, neodepisovala na e-maily, telefon dala do letového režimu, na zprávy na Whatsappu jsem nereagovala a zrušila všechny plány až do konce týdne. 5 dní jsem jen spala, nezdravě jedla a koukala na náhodná videa na Facebooku,“ napsala Dominika šokovaným fanouškům.

„Znáte ty dny, kdy se necítíte dobře fyzicky, ani psychicky. Žádná rozhodnutí nedávají smysl a nevíte, jakou cestou se v životě vydat? Nejraději byste se zahrabali někam hodně hluboko, aby vás už nikdo nenašel. Tak to se přesně stalo mně minulý týden,“ svěřila se svým fanouškům na Instagramu Dominika Branišová, modelka a přítelkyně Jaromíra Jágra.

Nešla do práce ani neodepisovala na maily

Její špatný psychický stav zapříčinil, že musela vypnout. "V úterý jsem nešla do práce, neodepisovala na e-maily, telefon dala do letového režimu, na zprávy na Whatsappu jsem nereagovala a zrušila všechny plány až do konce týdne. 5 dní jsem jen spala, nezdravě jedla a koukala na náhodná videa na Facebooku,“ dodala Branišová s tím, že tyto stavy mívá dvakrát do roka.

"Ale vím, že jsou lidé, kteří s tím bojují mnohem častěji, ale mají strach o tom mluvit. Aby nebyli za slabochy, aby se jim lidé nevysmívali nebo dokonce tvrdili, že si vymýšlejí a jsou líní. Když o tomto problému začnete mluvit, možná budete překvapeni, kolik lidí z vašeho okolí je na tom stejně," nabádá Dominika ostatní, aby se nebáli se svými problémy vyjít ven.

Jí samotné prý pomohly CBD kapky, které propaguje Jaromír Jágr v rámci své kampaně, a také procházka, lekce jógy a zdravé jídlo.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy