Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jágrova bývalka se dostala z koronaviru a jela na dovolenou: Kopřivová si užívá s přítelem v Řecku

Veronika Kopřivová v současnosti.
Zdroj: Se souhlasem Veroniky Kopřivové
+ Další 4 fotografie
dovolená
Ještě na konci srpna se prala s koronavirem a teď si s přítelem užívá v Řecku krásného počasí. Bývalka Jaromíra Jágra (48) Veronika Kopřivová (29) vyrazila s partnerem Miroslavem Dubovickým (28) na dovolenou, ke které došlo až na třetí pokus. A je vidět, že si to tam oba užívají!

"Tak do třetice všeho dobrého, letíme! Jak já se těším! Deset dní užívání začíná," těšila se před pár dny Veronika Kopřivová, když se s přítelem Mírou Dubovickým mohli konečně dostat do Řecka. Ještě před měsícem jim totiž společnou dovolenou zkazil koronavirus, se kterým oba dva leželi v posteli.

Krásná bývalka Jaromíra Jágra se po těžším průběhu nemoci dala do kupy. Teď si užívá tepla, sluníčka a dokonalého výhledu v Řecku. Zatímco v Čechách poslední týden pořád prší nebo je pod mrakem, Kopřivová obléká kraťásky a užívá si volna v řeckých uličkách. Můžeme jen tiše závidět...

Z lehkého průběhu "na umření"

Veronika své fanoušky informovala o tom, že má covid, prostřednictvím sociálních sítí. "Trošku zaspamované zprávy, zda máme covid. Ano, máme," napsala jasně a stručně. Zpočátku to sice vypadalo, že se žádný těžký průběh nekoná, po pár dnech se však situace změnila. Když jsme hovořili s Mírou Dubovickým, bylo mu "na umření". Teď už jsou oba dva zdraví, což je dobře.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy