Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Jágrova bramborová rozlučka: Obrovský úspěch! Nedat dva zápasy gól a skončit čtvrtí, co víc si přát!

Fotografie, kterou dnes použila polovina tištěných deníků do článků. Jágr, který slavívá ve velkém klidu, dává na 4:3, hala exploduje a on pustí emoce ven. Nádherná chvíle.
Zdroj: profimedia.cz
Česká reprezentace nedokázala stejně jako loni dát v posledních dvou zápasech šampionátu ani gól a končí tak po zásluze čtvrtá. Můžeme jen děkovat rozhodčím, kteří nám včera neuznali gól na 1:2 proti Kanadě!

Češi si skutečně víc než čtvrté místo nezasloužili a po zasloužené porážce od USA 0:3 obhájili bramboru.

Dát Kanadě gól na 1:2 a nedej bože ještě něco se včerejším zápasem udělat by bylo hodně nefér, zejména k soupeři, který nás včera jasně přehrál a dnes byl sice hratelný, ale když nedáte univerzitnímu výběru ani gól, nemůžete čekat, že univerzitní tým porazíte.

Naposledy v dresu národního týmu se ukázal fenomenální Jaromír Jágr, který si možná zasloužil důstojnější rozlučku, ale dočkat se jí nemohl, když byl ve třiačtyřiceti nejlepším hráčem mančaftu, který se měl o to důstojně postarat.

Česká republika hostila povedený šampionát s rekordní návštěvností, a to, že v něm prošel domácí tým do semifinále, můžeme považovat za malý zázrak.

Takže, Jardo, díky za všecko a vy ostatní, styďte se!

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy