Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jágře, uč se, ligový střelec Veroniky Kopřivové Míra Dubovický: Skóroval jsem hned napoprvé

Zdroj: archiv V. Kopřivové
+ Další 4 fotografie
Expřítelkyně Jaromíra Jágra (49) Veronika Kopřivová (29) se nedávno pochlubila tím, že se už za pár dní dočká narození prvního dítěte a rozpoutala tím lavinu gratulací. Jak se o těhotenství dozvěděl její přítel Miroslav Dubovický (29), kdy se povedlo zasít nový život a jak se jeho láska změnila během těhotenství?

Veronika Kopřivová otěhotněla na první pokus

Sportovec tělem i duší Miroslav Dubovický evidentně netrpí neduhem spousty mladých mužů, málo hbitými spermiemi, protože hned první pokus o početí dopadl na jedničku.

„S Veronikou jsme letěli na dovolenou do Řecka na ostrov Santorini. Tam se vyloženě nabízelo, že by bylo fajn se o dítě pokusit, ale vůbec nic jsme si od toho neslibovali. A povedlo se hned napoprvé. Bezpečně tak víme, kdy to proběhlo,“ usmívá se trochu stydlivě nastávající tatínek.

Miroslav Dubovický dostal nečekaný dárek

„Hned asi za dva týdny mi Verča po návratu z práce řekla, že mi koupila dárek. Otevřel jsem krabičku, ale těhotenského testu jsem si napoprvé vůbec nevšiml. Byla tam ještě jedna věc, kterou jsem si prohlížel. Až když jsem se podíval podruhé, pochopil jsem, že se něco děje,“ prozradil eXtra.cz natěšený Míra.

Dvojice to pak dlouho tajila přede všemi kromě Mirkova dvojčete Martina. Až nyní se s radostnou zprávou svěřila veřejně.

Těhotenské chutě

„Přál jsem si dvojčata. Říkal jsem, že se třeba na ultrazvuku ještě jedno dítě schovává. Ale to mi nevyšlo,“ říká v legraci Dubovický.

Podle něj se Veronika Kopřivová během požehnaného stavu nijak nezměnila. „Nemá výkyvy nálad, naopak, je moc milá. A co se týče těhotenských chutí, ani tam zatím nepřekvapila žádnou prasárničkou. Vždycky měla výbornou životosprávu, a i teď má prostě jen víc chuť na zeleninu a ovoce,“ dodal partner Veroniky.

Související články

Další články