Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Jágra vyhlásili nejužitečnějším hráčem MS a členem All stars a on vzápětí popáté ukončil reprezentační kariéru! Zdá se, že to myslí vážně...

Jaromír před svým posledním zápasem za nároďák, tentokrát fakt posledním, pokud ho příště Růža neukecá.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Jaromír Jágr získal ve 43 letech trofej pro nejužitečnějšího hráče mistrovství světa v Praze a Ostravě. Nejstarší hokejista turnaje nechybí ani v All stars sestavě šampionátu, kterou vybírali akreditovaní novináři, tedy zejména ti čeští, ale Jarda je v ní zaslouženě. I tak včera po zápase popáté ukončil reprezentační kariéru!

Jágr (43) si asi představoval veselejší loučení než s pytlem brambor na krku a vysmátými Amíky za zády, ale jak sám řekl se svou tradiční smířlivostí po zápase: "Tak už to chodí."

Džegr, který fakt vypadá, že už se fakt nevrátí (leda by ho Růža ukecal), se dostal do All stars týmu počtvrté (2004, 2005 a 2011) a nutno říct, že i tentokrát zcela po zásluze.

O trofeji pro nejužitečnějšího hráče by se dalo tak trochu pochybovat, ale na to čeští čtenáři nemají, tak raději zůstaňme u toho, že ji fakt nemohl získat nikdo jiný a hrát se šampionát třeba někde jinde, tedy kdekoli, pravděpodobně ji získá někdo z trojice Kanaďanů Brent Burns, Jason Spezza nebo Taylor Hall.

„Ne, prostě… To už… Já už na to nemám. Můžu odevzdat maximum, ale je čas se posunout dál,“ prohlásil Jágr po zápase v mix zóně a dodal, že nehrát se mistrovství v Česku, už by na něj ani nečekal.

Pojďme si ale připomenout, že stejně už Jarda končil v letech 1998, 2004, 2006 a 2014, takže z toho nedělejme zase takové drama.

Jo, a ten gól Kanady samozřejmě neuznali správně, ale "tak už to chodí".

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy