Veronika do Prahy přiletěla kvůli galavečeru Sacre Coeur Night, který proběhne ve čtvrtek. V rámci slavnostního večera by se měla dražit její fotografie. Veronika se do Prahy hodně těšila a chtěla si hezky užít předvánoční čas. Jenže náladu jí zkazili její fanoušci.

Veronika se se svými fanoušky pohádala na Instagramu. Neunesla kritiku a kopala kolem sebe jako hysterka. Jedna z dívek napsala, že Jarda si svůj úspěch vydřel, ale že Veronika je laciná vydržovaná holka od tyče. A Veronika po této kritice vybouchla.

„Ptá se tě někdo na něco? Tohle může napsat jen totální omezenec, tvůj koment nemá absolutně co společného s významem fotky. Snad to pochopíš, až v životě získáš více zkušeností. Jestliže jsem laciná, tak nevím, co jsi ty, ale všimla jsem si, že lidi, co plodí přesně tyhle věci, vypadají docela podobně jako ty. Vnitřní krásu postrádáš a o té vnější radši nemluvím. Směšný vrchol trapnosti je to, že mám uzavřený profil a ty už mě očividně mile ráda sleduješ delší dobu. Chápu, asi se ti líbím, ale příště trochu slušnosti, až se tu budeš zase projevovat,“ útočila Kopřivová.

Znovu se tak potvrdilo, že je to ještě nevyzrálá dívka, která se dosud nenaučila zvládat kritiku. To hokejová legenda Jaromír Jágr je jiný formát. Ten jako vrcholový sportovec je na kritiku zvyklý. Moc dobře ví, že kritika člověka posunuje dopředu na jeho životní cestě…