Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Jágr vyvedl na nejluxusnější party Varů Dominiku: Odmítl limuzínu a chytil si taxi

Jágr vyrazil s partnerkou do Varů.
Zdroj: Jiří Schott / koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
party

56. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech je v plném proudu a nenechal si ho ujít ani hokejista Jaromír Jágr (50) s partnerkou Dominikou Branišovou (27). Společně zajuchali na luxusním večírku, na který modelka vynesla dechberoucí šaty. Avšak samotný závěr večera pár uzavřel o něco méně okázale, místo limuzíny Jágr chytil taxíka a ukázal, že na rozdíl od většiny hvězdných hostů není ostuda odjíždět z honosné party "obyčejným" taxi.

Nejluxusnější událostí na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech je UniCredit party, kde se to třpytem z diamantů, které mají hosté na sobě, a vybraným jídlem i pitím opět minulou noc jen hemžilo.

Večírek si nenechal ujít ani hvězdný pár hokejista Jaromír Jágr se svou milovanou partnerkou Dominikou Branišovou. Modelka vypadala úchvatně, v černých flitrovaných šatech doslova zazářila. Stejný model vynesla i na přehlídku Zuzany Lešák Černé, na kterou však zvolila na rozdíl od pozdější UniCredit party střevíčky na značně vyšším podpatku.

Společensky unavený pár odmítl limuzínu

Jágr i Dominika si party zajisté užili, avšak na rozdíl od mnohých hvězd nepařili až do rána, jen se společensky "tak akorát" unavili a večírek pak opustili ruku v ruce vozem, na celebrity i trochu netradičním.

Většina osobností neodmítne limuzínu, avšak zdá se, že Jaromír tyhle povrchní záležitosti neřeší, naopak chtěl být zřejmě už co nejrychleji v hotelu, a tak mávl na taxíka, který zrovna projížděl kolem, a namáčkl se do něj nejen s Dominikou, ale i s přáteli.

V galerii se podívejte, jak to Dominice slušelo.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy