Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

JÁGR ŠEL S PRAVDOU VEN: Cítí se nejlépe za posledních 15 let. Může za to jeho Verunka?

Jaromír kariéru v NHL rozhodně nevzdává.
Zdroj: TMBK
+ Dalších 47 fotografií
V poslední době toho kolem něj bylo až dost. Údajné zásnuby s Veronikou Kopřivovou, nákup bytu v Praze, ale také špatná forma v NHL. Jágr si z toho ale těžkou hlavu nedělá a pořád věří, že se vše brzy zlomí!

“Upřímně se cítím nejlépe v životě,” řekla česká hokejová legenda v rozhovoru pro NHL.com. Jeho slova se moc neslučují s tím, co na ledě předvádí, jelikož prožívá nejhorší start do sezony za poslední roky.

“Vím, že to může působit směšně, protože neboduji, ovšem to se stane a věřím, že se to zlomí. Pořád věřím, že mohu hrát nejlépe za posledních patnáct let. Pokud se to nestane, pak jsem se nejspíše rozhodl špatně, já ale pevně věřím, že jsem udělal dobré rozhodnutí,” reaguje na to, jak změnil svoji stavbu těla a celkový přístup k hokeji.

Kladenský rodák v minulosti vyhlašoval do světa, že klidně bude hrát do padesáti a že myšlenky na konec kariéry rozhodně nemá. Odkazuje se na hráče, kteří skončili s aktivní kariérou a následně zjistili, že jim hokej chybí.

“Mohu vám garantovat, že by se mnou měnili. Když je člověk unavený, tak si řekne dost, ale po pár měsících zjistí, že mu hokej chybí. Pak ale není cesty k návratu,” nastínil Jaromír, že konec kariéry je u něj stále v nedohlednu.

Otázkou je, jak do celé jeho kariéry zasáhne vztah s kontroverzní Veronikou Kopřivovou (25). S tou se měl zasnoubit a také koupit dvacetimilionový byt v Praze, o čemž jsme informovali ZDE. Třeba jen skončí v NHL a s hokejem bude pokračovat v Kladně, i to je možné…

Související články

Další články