Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Jágr s Tlustým se málem porvali v NHL: Dvojnásobní švagři přes Agátu a Innu se asi moc nemusí!

Jágr s Tlustým jsou de facto biologičtí příbuzní, což má svá
negativa.
Zdroj: profimedia.cz, nhl.com
Ze stejných kladenských vajec, ale na ledě asi nově nepřátelé. Jak jinak si vysvětlit jiskření mezi Jaromírem Jágrem a Jiřím Tlustým v noční bitvě mezi Floridou a Winnipegem. Trestal Jarda Tlustého za ponižování Inny?

Nejprve střihla v roce 2005 Jágra (43) Agáta, historka o tom, jak lezl do jejího pokojíčku po střeše, patří dnes u Žilků k rodinným pokladům. Následně randil Jágr šest let s Innou Puhajkovou (29) a už to vypadalo, že uslyšíme kostelní zvony, ale kdepak s tím na Jágra. Inně poděkoval za spolupráci a odstavil ji na čekačku, než v padesáti ukončí kariéru.

Tlustý, to je jiný střelec, rok ve vztahu Puhajkovou ničil svým pařením a nezájmem a jeho šest týdnů starý úlet s vdanou Agátou (29) se vlastně oficiálně nestal. Buď jak buď, v nočním zápase mezi Floridou a Winnipegem to na staré kladenské kamarádství fakt nevypadalo.

Jágr si Tlustého třikrát „našel“ mimo kontakt s pukem a přidal tvrdý hit, což u „osmašedesátky“ nebývá zvykem, stejně jako podkopnutí na konci zápasu. Sám Tlustý už dávno přiznal, že jeho vztah s Puhajkovou Jágr těžce nesl, a tak se máme při příštím souboji Jets a Panterů opět na co těšit.

Související články

Další články