Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jágr rok před padesátkou s o 22 let mladší Dominikou: Měla pro něj radostné překvapení

Zdroj: Archiv Jaromír Jágr
+ Dalších 7 fotografií
dárek
Legendární hokejista Jaromír Jágr oslavil své devětačtyřicáté narozeniny. Pochlubil se nejen svou krásnou partnerkou, modelkou Dominikou Branišovou (27), která mu přichystala skromnou narozeninovou oslavu a také dáreček, který byl pro Jágra velké překvapení. Striptérka to prý nebyla, sdělil Jágr.

Hokejista Jaromír Jágr (49) bude brzy padesátník. Svůj poslední rok před půlstoletím oslavil se svou partnerkou Dominikou Branišovou, která jej překvapila oslavou narozenin, kde nechyběli Jardovi nejbližší přátelé a také kvantový fyzik, který byl pro Jardu velkým překvapením. "Děkuji za přání, děkuji za malou party a děkuji za překvapení. Nebyla to striptérka, jak všichni čekali, ale byl to kvantový fyzik, profesor Jan Rak. A místo krásy ženských prsou jsme si povídali o kráse vesmíru," napsal Jaromír na svých sociálních sítích, kam připojil i první společný snímek s Dominikou.

Na jeho skromné oslavičce nechyběla zpěvačka Olga Lounová ani jeho blízký přítel, režisér a producent Petr Větrovský se snoubenkou Jitkou. A ani jaderný a kvantový fyzik Jan Rak, o kterém Jágr promluvil v poděkování.

Jaromír randí s modelkou Dominikou už přes rok. Poprvé spolu byli spatřeni ve Špindlerově Mlýně a je to první partnerka, kterou Jágr ukázal světu po rozchodu s finalistkou České Miss Veronikou Kopřivovou, se kterou randil necelé čtyři roky. Ta teď prožívá jedno z nejšťastnějších období, před časem oznámila, že čeká první miminko s partnerem Miroslavem Dubovickým, se kterým začala randit po rozchodu s Jágrem.

Související články

Další články