Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Jágr reagoval na titul Komety a vysmál se Brňanům. Tohle epické video musíte vidět!

+ Dalších 78 fotografií
Po 51 letech získala titul brněnská Kometa a všichni slaví! Mistrům nezapomněl pogratulovat i sám hokejový bůh Jarda Jágr. Přece jen mu to nedalo a do Brňanů si tak trochu rýpl. Jeho reakce ve videu vás hodně překvapí!

Brněnská Kometa získala titul po dlouhých 51 letech, a tak slaví velký úspěch. K vítězství se vyjádřil i sám Jaromír Jágr, který si navíc do Brňanů pořádně rýpl! Vedle něj seděla Verunka Kopřivová. Vzniklo tak epické video, které naznačuje, co bude Jarda dělat, až pověsí brusle na hřebík. Bude z něj asi komik.

Je vidět, že zvládá sledovat úplně vše a pár minut po vítězství na vítězství Komety reagoval na svém Facebooku, kde Brňáky tak trochu poškádlil. „Gratulujeme! Fandové komety si to zaslouží,“ připsal. Zřejmě tak narážel na to, že titul Kometa získala po 51 letech! Jasně, že vše myslel v nadsázce. Podívejte se na video.

Mohlo by vás zajímat

Další články