Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jágr potvrdil slova psychiatra. Nechodím ze vztahu do vztahu, říká hokejová legenda

Zdroj: Huawei
+ Dalších 10 fotografií
VZTAHY
Je to pár dnů, co Jaromír Jágr (47) byl vyfocen, jak si užívá pohodový večer v kladenském hotelu v přítomnosti kamarádů. Místo randění s vnadnými ženami vyhledal raději zábavu známých českých bavičů, kteří tam měli vystoupení. Redakce eXtra.cz oslovila předního českého psychiatra Jana Cimického, který uvedl, že jednání Jágra je vyspělé. Teď to hokejový bůh potvrdil.

Oslovili jsme předního českého psychiatra Jana Cimického, který Jaromíra pochválil za to, že po rozchodu nehledá útěchu v náruči jiné. „Záleží na lidech a na jejich naturelu. Jsou lidé, kteří po rozchodu jednají iracionálně a vytloukají klín klínem. Nedopřejí si ani čas na zklidnění svých myšlenek. Takové vztahy pak nemají moc šancí na přežití. Vše má svůj řád. Jeho rozhodnutí, přijde mi, je zralé a do určité míry odpovídající jeho věku a zkušenostem. Člověk má dvakrát měřit a jednou řezat a odhaduji, že to bude jeho případ,“ prozradil eXtra.cz Cimický.

Jágr o sobě prozradil, že po krachu lásky se snaží být zdrženlivý. „Spousta lidí nedokáže být sama se sebou, takže jdou ze vztahu do vztahu. Já jsem toto nikdy v sobě neměl,“ uvedl pro primácký Top Star. „Myslím si, že je naopak někdy dobré být sám a uvědomit si své priority. A to nejen ve vztazích, ale celkově v životě. Ujasnit si, co je pro vás samotného opravdu důležité a co naopak není, a posunout se díky tomu dál,“ pokračoval legendární hokejista s tím, že po rozchodu s Veronikou Kopřivovou nemá novou partnerku.

Jaromír Jágr potvrdil koncem června po čtyřletém vztahu rozchod právě s Kopřivovou. Před vztahem s ní měl legendární hokejista několik přítelkyň. Delší dobu žil s modelkami Ivou Kubelkovou, Andreou Verešovou a Innou Puhajkovou. Kratší vztah měl i s moderátorkou Nicol Lenertovou.

Související články

Další články