Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Jágr na svatbě učaroval Kubišové: Tímhle si získal zpěvaččiny sympatie

Zdroj: Profimedia
Svatba

Na svatbě promotéra Petra Větrovského (35) nemohla chybět ani jeho dlouholetá kamarádka Marta Kubišová (79). Ta se na veselce setkala s dalším slavným hostem, legendárním Jaromírem Jágrem (49). Ten je proslulý svým humorem, kterým okouzlil i Kubišovou.

Jaromír Jágr na svatbu Petra Větrovského dorazil s partnerkou Dominikou Branišovou (27). Na krásné modelce obvykle mohou nechat oči hlavně muži, tentokrát ale zaujala pěveckou legendu Martu Kubišovou.

„Nejprve jsem obdivovala jeho (Jágrovu) dívku, která byla v nádherných šatech a neskutečně milá, vychovaná, prostě okouzlující,“ uvedla pro Blesk Kubišová. Následně se zpěvačka dala do řeči i s legendárním hokejistou.

Svatba byla pohádková

„Vždy jsem si o něm myslela, že je to sportovec duší i tělem a o nic jiného se nezajímá. On byl ale ohromně vtipný a také se zajímal o moji kariéru, o které dost věděl,“ pochvalovala si Kubišová. Se slavnou šedesát osmičkou si tak měla hodně co říct.

Kubišová se na veřejnosti objevila po delší době, veselku kamaráda ale nemohla vynechat. "Byla to vymazlená svatba a opravdu jsem hezčí neviděla. Vše klapalo jak po drátkách," popsala své dojmy nadšená zpěvačka.

Související články

Další články