Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Jágr měl dlužit 1,3 milionu dolarů za sázení: Haj*l. Telefon brala jeho máma, říká expert do hazardu

Jaromír Jágr: Sázky ho připravily o miliony a peníze má i dlužit
Zdroj: Martin Procházka/Extra.cz
+ Další 2 fotografie
dluhy

Jaromír Jágr (50) je nejen český hokejový bůh, ale také se nikdy netajil zálibou v hazardu, kterému propadl zejména v mládí. Sportovní sázky nebo návštěvy kasin mu nebyly cizí, naopak někdy odcházel i o statisíce lehčí. Do Jágra se po letech pustil sázkový expert Feiner, kterému má kladenský hokejista dodnes dlužit tisíce dolarů z prohraných sázek. V jednu dobu mu dle jeho slov dlužil přibližně 1,3 milionu dolarů. Feiner o legendární 68 promluvil v podcastu Spittin´ Chiclets.

Kdo miluje hazard a zejména pak sportovní sázení, pak zná rozhodně jméno Sturat Feiner. Jde o sázkařského experta, který dokázal nespočetněkrát trefit přesný závěr sportovního utkání, čímž si vydělal miliony dolarů. Své jmění si ale neshromažďoval, naopak se nebál vyhrané sumy peněz rozházovat, a jak jinak, než do sázení.

Jágr měl dlužit 1,3 milionu dolarů

Feiner také pomáhal se sázením slavným sportovcům mezi kterými byl i Jaromír Jágr, o kterém se nechvalně rozpovídal v podcastu Spittin´ Chiclets, o čemž informoval jako první deník Blesk.

"Jo jo, Jaromír Jágr, ten hajzl. Jaromíre, jdi do prdele! Pořád mi dlužíš 60 tisíc dolarů, ty hajzle," začal vyprávět Feiner hned z úvodu. S Jágrem se přitom setkal v 90. letech, když hrál za Pittsburgh. Jágr měl v té době během sázení prohrát až 1,3 milionu dolarů, o čemž se Feiner dozvěděl a Jaromírovi zavolal.

"Sázel 100 tisíc dolarů za zápas. Jeden bookmaker mi o něm říkal, že je hrozný, že bych mu možná mohl pomoct. Tak jsem mu zavolal." A rada od sázkařského experta skutečně fungovala, protože měl Jágr vyhrát kolem 130 tisíc dolarů. Avšak po výhře se po něm jakoby slehla zem, přestal komunikovat, prohrané sázky nechtěl zaplatit a finančně se neodměnil ani za služby bookmakera.

Vymlátil z nás peníze, pak nezaplatil

Pak měl 1,3 milionu dolarů dokonce dlužit. "Vymlátil z nás peníze, a pak nám nezaplatil. Volal jsem mu domů asi dvacetkrát, ale pokaždé to zvedla jeho máma, se kterou bydlel, a pořád říkala, že zavolá policajty. Neměl ani koule, aby vzal ten zas... telefon. Nebyl k nám vůbec vstřícný. Ale mám takový dojem, že následně prohrál dvanáct po sobě jdoucích sázek za 100 tisíc dolarů," nebál se o české legendě pohovořit Feiner.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy