Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Jágr je hodný kluk. A z Veroniky bude dobrá máma. Oni dva k sobě prostě patří!

Legrace musí být!
+ Další fotografie
Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr k sobě patří. Kromě lásky je k sobě pojí i to, že vlastně pořád jsou jako dvě nezbedné děti. Jsou to takoví dva roztomilí diblíci a je na ně hezký pohled. Podívejte se, co Verča zase dala na Snapchat.

Jaromír Jágr každým dnem dokazuje, že Veroniku Kopřivovou miluje. Postavil se za ni v těžkých chvílích, kdy na Verču prasklo, že se obnažovala u tyče. Pak sebral odvahu a představil Verunku své náročné mamince. A spojuje je také podobný druh humoru.

Jejich vztah je neskutečně pevný a zdá se, že Jágr si umí představit, že mu Veronika porodí potomka a stane se paní Jágrovou.

Lidé, kteří Jardu dobře znají, vědí, jak je po boku křehké blondýnky šťastný. Tohle není z jeho strany žádná exhibice pro novináře a fotografy, to je čistá láska. Navíc Jágrovi Veronika zcela vyhovuje po všech stránkách.

Jágr dříve velmi řešil, zda je pro své partnerky dost dobrým společníkem. Měl po svém boku nádhernou Ivu Kubelkovou (39), sympatickou moderátorku Lucku Borhyovou nebo inteligentní dračici Andreu Verešovou (36). Nesmíme zapomínat ani na románek s novinářkou Nikol Lenertovou. Všechno to jsou sebevědomé, vzdělané ženy.

Na jedné straně je Jágr prestižní partie. Dobře vypadá, dobře vydělává, je s ním legrace. Jenže když je vztah mentálně nevyvážený, tak oba partneři po čase začnou řešit, zda si ještě spolu mají co říct.

Jaromír Jágr (44) je sexy chlap. A i když je velmi skromným mužem, tak je v koutku duše pořád ješitným chlapíkem. Jágr chce vedle své dívky vypadat jako její ochránce, průvodce velkým světem i jako duchovní guru.

Veronika Kopřivová je pro něj ideální partií. Vytváří mu zázemí, dělá mu masáže, vyvařuje mu a v neposlední řadě působí jako hezký doplněk na večírku. Jágr se pak vžil do role gentlemana, který svou křehkou květinu za všech okolností chrání. Prostě klasický případ dobře vydělávajícího sportovce a hezké modelky.

Jágr do své role ochránce a učitele dospěl. Hluboce věřící muž, který je zvyklý tvrdě makat a nikdy se nevzdávat, nabyl skutečného sebevědomí, kdy je schopný sám řídit svůj život. Nepotřebuje rady veřejnosti a obejde se i bez maminčina mentorování. Jágr je spokojen s Veronikou a Veronika je spokojená s Jágrem.

Na první pohled jejich vztah může působit nevyváženě až bizarně, ale to je jen klamavé zdání. Ve skutečnosti k sobě patří a budou spolu hodně dlouho. Ona potřebuje bohatého ochránce, on křehkou naivní květinu. Oběma se splnil jejich sen o ideálním protějšku pro život.

Mohlo by vás zajímat

Další články