Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Jágr dře na ledě, Kopřivová se utrhla ze řetězu: Neuvěříte, co si nechala olízat! FOTO UVNITŘ

Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 64 fotografií
Odhaleno
Už dva týdny si Veronika Kopřivová (28) užívá sluníčka na Floridě, zatímco Jarda Jágr (47) dře jako mezek s hokejkou v ruce. Je zřejmé, že vztah věkově vzdáleného párečku se stále nevymanil z krize. Jak jinak si vysvětlit, že jsou stále od sebe? Veronika navíc za oceánem předvedla něco, z čeho Jarda rozhodně jásat nebude!

Bez Jardy Jágra (47) by to nikdy nedokázala, přesto v poslední době Veronika Kopřivová (28) vystupuje jako hrdá podnikatelka. Kšeft se šatičkami z dovozu trochu povýšila, když začala šít i vlastní oblečky. A právě kvůli práci prý musela na Floridu.

Jenže Jágr zůstal na Kladně a z ledu se téměř nehne. Je jisté, že by ocenil, kdyby měl Veroniku po svém boku. Ta už si mezitím pracovní povinnosti očividně splnila, protože začala za velkou louží dost vyvádět!

Na divokém večírku se Kopřivová doslova urvala ze řetězu a na Instagramu odhalila i to, co možná nechtěla. Nechala si totiž od kamarádky olizovat podrážku svých bot. Necháme na vás, jestli už to je přes čáru. Snad nikdo ale nepochybuje, že Jágr a už vůbec ne mama Džegr takové chování neschvalují.

Tak uvidíme, co bude po jejím návratu. Před nedávnem se Veronika dušovala, že je jejich vztah naprosto v pořádku, z fotek to tak ale bohužel nevypadá.

Související články

Další články