Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Jágr bude s Kopřivovou už napořád: Vyhovuje mu její inteligence i úroveň

Jágr našel princeznu, kterou dlouho hledal.
+ dalších 14 fotografií
Hokejista Jaromír Jágr našel svou osudovou ženu. V osobě Veroniky Kopřivové konečně našel vyvolenou princeznu, kterou hledal opravdu velmi dlouho. Vyhovuje mu ve všech směrech.

Jaromír Jágr každým dnem dokazuje, že Veroniku Kopřivovou oddaně miluje. Postavil se za ni v těžkých chvílích, kdy se objevily fotky z německého hampejzu, a představil ji matce i veřejnosti jako svou oficiální partnerku.

Jágr vzal Verunku na vyhlášení ankety Zlatá hokejka, kde testoval, zda jeho vyvolená zvládne po jeho boku první velkou společenskou akci. Veronika přes lehké škobrtnutí premiéru zvládla. Jágr se tedy přesvědčil, že jeho milá neudělá ostudu ani ve Varech, a dovolil si ji vzít i na slavnostní zahájení festivalu.

Jejich pobyt ve Varech dává jejich vztahu další punc. Už nyní je jejich vztah hodně pevný a zdá se, že Jágr si umí představit, že mu Veronika porodí potomka a stane se paní Jágrovou.

Lidé, kteří Jágra dobře znají, vědí, jak je po boku Veroniky šťastný. Tohle není z jeho strany žádná exhibice pro novináře a fotografy, to je čistá láska. Navíc Jágrovi Veronika zcela vyhovuje po všech stránkách.

Jágr dříve velmi řešil, zda je pro své partnerky dost dobrým společníkem. Měl po svém boku nádhernou a vzdělanou Ivu Kubelkovou (39), sympatickou moderátorku Lucku Borhyovou nebo velmi inteligentní dračici Andreu Verešovou (36). Nesmíme zapomínat ani na románek s novinářkou Nikol Lenertovou. Všechno to jsou sebevědomé vzdělané ženy, vedle kterých se Jágr mnohdy cítil jako ten kluk z ledu.

Na jedné straně je Jágr prestižní partie. Dobře vypadá, dobře vydělává, je s ním legrace. Jenže když je vztah mentálně nevyvážený, tak oba partneři po čase začnou řešit, zda si ještě spolu mají co říct.

Jaromír Jágr (44) je sexy chlap. A i když je velmi skromným mužem, tak je v koutku duše pořád ješitným chlapíkem. Jágr chce vedle své dívky vypadat jako její ochránce, průvodce velkým světem i životní mentor. To například vedle Kubelkové dost dobře nešlo. Jágr vždy časem narazil na své limity.

Veronika Kopřivová je pro něj ideální partií. Vytváří mu zázemí, dělá mu masáže, vyvařuje mu a v neposlední řadě působí jako hezký doplněk na večírku. Jágr se pak vžil do role gentlemana, který svou křehkou květinu za všech okolností chrání. Prostě klasický případ dobře vydělávajícího sportovce a sexy modelky (ano, víme, že Veronika žádnou skutečnou modelkou není, ale to není tématem tohoto textu).

Jágr do své role ochránce a učitele dospěl. Hluboce věřící muž, který je zvyklý tvrdě makat a nikdy se nevzdávat, nabyl skutečného sebevědomí, kdy je schopný sám řídit svůj život. Nepotřebuje rady veřejnosti a obejde se i bez maminčina mentorování. Jágr je spokojen s Veronikou a Veronika je spokojená s Jágrem.

Na první pohled jejich vztah může působit nevyváženě až bizarně, ale to je jen klamavé zdání. Ve skutečnosti k sobě patří a budou spolu hodně dlouho. Ona potřebuje bohatého ochránce, on křehkou naivní květinu. Oběma se splnil jejich sen o ideálním protějšku pro život.

Mohlo by vás zajímat

Další články