Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jágr, Berdych, nebo Baroš? Kdo z nich má doma kočičku s tím NEJŽHAVĚJŠÍM tělem?

Zdroj: instagram
+ Dalších 117 fotografií
Jsou mladé, krásné, mají dokonalá těla a vlivné muže. Která ze tří krasotinek má ale nejluxusnější postavu? Veronika Kopřivová, Tereza Barošová nebo Ester Berdychová?

Je takovým nepsaným pravidlem, že krásné dívky, které dělají nebo dělaly modelky či se snad zúčastnily nějaké soutěže krásy, si dříve nebo později najdou k sobě nějakého bohatého a vlivného sportovce.

I když to mnoha lidem není zrovna po chuti, tak to takhle zkrátka chodí. A když už mají půvabné kočky vedle sebe vlivné muže, tak se také musí ohánět, aby podle toho vypadaly. Typickým příkladem je Veronika Kopřivová

Než začala randit s hokejovým bohem Jaromírem Jágrem (45), tak to byla vcelku tuctová holka od vedle, které byste si jen tak na ulic nevšimli. Od té doby uplynulo hodně času a Verča na sobě pořádně zamakala. Nyní má naprosto dokonalou postavičku, slunná Florida jí také prospívá, ale na vavřínech by usnout neměla. Přece jenom žádný z předchozím vztahů nějak nedopadl.

Další kráskou, která si vzala sportovce, je Ester Berdychová Ta si tenistu Tomáše Berdycha (31) omotala kolem svého luxusního tělíčka tak, že už ho zvládla dostat před oltář. Ester občas fušuje známějším modelkám do řemesla a jako modelína obstála na výbornou.

Hodiny mučí své tělo v posilovně, až to jednu dobu vypadalo, jestli to náhodou nepřehání a netrpí anorexií. Ovšem jasnou vítězkou je jednoznačně Tereza Barošová Kromě toho, že je její partner Milan Baroš, tak jako jediná má dvě děti, a přesto by jí mohla postavu závidět kdejaká dvacítka.

Tak uvidíme, jak bude po dětech vypadat třeba Kopřivová, která se nejednou přiznala k tomu, že jí stačí chvilka lenošení a kila má hned nahoře.

Související články

Další články