Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jágr a nová žena? Večery tráví v kladenském hotelu. Dělá dobře, říká o něm psychiatr

Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
VZTAHY
Tisíce žen by mu nastavilo náruč a nemusel by pronést ani slovo... Po rozchodu s Veronikou Kopřivovou je ale raději sám a svou svobodu si alespoň dočasně vychutnává. A rozhodně se na svět usmívá. Řeč je o Jaromíru Jágrovi, který místo randění s vnadnými ženami aktuálně vyhledává raději zábavu známých českých bavičů, kteří měli vystoupení v jednom z hotelů na Kladně. Podle renomovaného českého psychiatra Jana Cimického je z jednání hokejového boha znát vyzrálost.

Jaromír Jágr nedávno všechny zaskočil, když vyšlo najevo, že s Veronikou Kopřivovou už netvoří partnerský vztah. A mezitím co Jaromír s chladnou hlavou se rozhodl uspořádat si svůj život bez partnerky, Veronika se ani neoklepala a začala randit s modelem Miroslavem Dubovickým.

Všem je jasné, že hokejový bůh by jen lusknutím prstu mohl mít nespočet nových partnerek, ale moudře vyčkává. Raději si s kamarády dopřeje dobré zábavy v kavárně kladenského hotelu. A ze snímku, který má eXtra.cz k dispozici, je patrné, že Jarda si večerní program, kde účinkovali známí čeští baviči, dokonale vychutnal. Rozdával úsměvy na všechny strany a nechyběla mu ani přítomnost nějaké té brunetky či blondýnky. Naopak se těšil z přítomnosti svých přátel.

Oslovili jsme předního českého psychiatra Jana Cimického, který Jaromíra pochválil za to, že po rozchodu nehledá útěchu v náruči jiné. „Záleží na lidech a na jejich naturelu. Jsou lidé, kteří po rozchodu jednají iracionálně a vytloukají klín klínem. Nedopřejí si ani čas na zklidnění svých myšlenek. Takové vztahy pak nemají moc šancí na přežití. Vše má svůj řád. Jeho rozhodnutí, přijde mi, je zralé a do určité míry odpovídající jeho věku a zkušenostem. Člověk má dvakrát měřit a jednou řezat a odhaduji, že to bude jeho případ,“ prozradil eXtra.cz Cimický.

Jaromír po zkušenostech, které během života načerpal, moc dobře ví, že žen by mohl mít stovky, možná tisíce, ale ta pravá je jen jedna. A není pochyb, že na něj někde čeká!

Související články

Další články