Jágr se celý večer cítil jako ryba ve vodě. Ještě aby ne! Zlatou hokejku vyhrál, a navíc mu dělala doprovod jeho přítelkyně Veronika Kopřivová, která si dala na svém vzhledu a večerní róbě obzvlášť záležet. Rozdávala úsměvy na všechny strany a hlavně se snažila nemyslet na to, že na ni praskl striptérský skandál, který Jardovi nedal spát. Jenže to nebyly jediné její starosti.

Celý večer totiž moderovala Jágrova bývalá láska Iva Kubelková, které to jako vždy pořádně seklo. Svého bohatého hokejistu si tak Kopřivová hlídala jako oko v hlavě, aby si s Ivou náhodou nevyměnili více pohledů, než je nezbytně nutné. Jenže Iva celý večer vyhrála na plné čáře. I přes to, že se Veronika snažila vypadat co nejlépe, vedle krásné a zralé Ivy Kubelkové vypadala jako holka od vedle. A to možná stojí za zamyšlení.

Jarda si ale moc dobře uvědomoval, že má v sále bývalou i současnou lásku, a tak na otázku Jakuba Koháka, který se ho ptal, jaká je jeho nejoblíbenější barva, odpověděl opravdu vtipně. „Myslíš vlasů? Bílá, až blond,“ řekl Jágr. Pak mrkl na svoji bývalou lásku Ivu Kubelkovou a řekl: „Ale dříve to tak nebylo.“ Je vidět, že s Ivou má Jarda pořád dobré vztahy.