Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Jágr a Babiš jsou kamarádi, ale výlet na Čapí hnízdo si kritiku nezaslouží! Co hokejové legendě vzkazuje slavný sportovec?

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 8 fotografií
Hokejista Jaromír Jágr vzal svou lásku Verunku Kopřivovou a udělali si spolu výlet na Čapí hnízdo. Farma se momentálně skloňuje ve spojitosti s aférou Andreje Babiše. Jágr nyní čelí kritice, zda musel na Čapí hnízdo jet.

Jaromír Jágr odjel na Čapí hnízdo a jeho láska Veronika pak zveřejnila fotky, jak krmí lemury a pobyt na luxusní farmě si užívá. A hned se objevila kritika, zda Jágr musí Babiše takto okatě podporovat.

Nejdále asi zašel cyklista Leopold König "Dnes byl božský Jarda Jágr na Čapím hnízdě. Jako sportovec mě ovlivnil v mnohém, jako člověk už tolik ne," napsal König na svůj Twitter.

Jenže tady asi není na místě hokejový idol podezírat z nějakého podlézání mocnému podnikateli. Jágr a Babiš jsou přátelé již velmi dlouho. "Po podrazech u Moravce jsem si v klidu popovídal s Jaromírem Jágrem. Známe se 20 let, vypadá skvěle. Já v politice sešel," uvedl Babiš, když ho moderátor České televize zlobil.

Podezírat Jágra, že začal narychlo podporovat Babiše, je nesmysl. Slavný sportovec šéfa hnutí ANO podporuje dlouhodobě a kontinuálně.

Související články

Další články