Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Jacqueline Bisset (76) umí stárnout s grácií! Kráska z Muže z Acapulca neztratila nic ze svého půvabu

Jacqueline Bisset tehdy a nyní.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Přirozená krása

Britská herečka francouzké národnosti Jacqueline Bisset (76) se po delší době opět objevila na veřejnosti. Díky svému půvabu byla v minulosti právoplatně považována za jednu z nejkrásnějších hereček své doby. Ale co je nejlepší, Jacqueline umí stárnout s grácií, a tak i ve svých téměř osmdesáti letech vypadá pořád krásně. O tom se ostatně můžete přesvědčit sami v galerii!

Jacqueline Bisset vypadá stále dobře, přitom jí už táhne na osmdesátku! Paparazzi ji vyfotili, jak si 15. května 2021 zašla nakoupit do losangeleského obchodu a ona tak znovu veřejnosti ukázala, že stárnout se dá i přirozeně a s grácií. Herečka nejen, že si nevyhlazuje vrásky, ale také stále aktivně natáčí nové filmy. Jen na rok 2021 si pro fanoušky přichystala tři celovečerní snímky a další nabídky se jí jen hrnou.

Talentovaná kráska s neodolatelným půvabem

Jacqueline se narodila ve čtyřicátých letech v Anglii, ale má francouzskou národnost. Původně začínala jako modelka, ale k herectví si stejně našla cestu velmi brzy. Jedna z jejích prvních větších filmových rolí byla hned se známou britskou herečkou Audrey Hepburn, kdy si spolu zahrály ve snímku Dva na cestě. Poté následovaly další role, které ji vyšvihly na vrchol. V šedesátých a sedmdesátých letech byla považována za jednu z nejkrásnějších hereček.

Jacqueline byl čtyřikrát nominovaná na Zlatý glóbus a je nejvíce známá svými rolemi ve filmech Muž z Acapulca (1973), kde si zahrála po boku Jean-Paula Belmonda, Bullitův případ (1968), kde hrála s hercem Stevem McQueenem, Detektiv (1968), kde pro změnu hrála s Frankem Sinatrou nebo Letiště (1970) se zpěvákem Deanem Martinem. Jacqueline je také kmotrou slavné americké herečky Angeliny Jolie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy