Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Jacksonův syn jde do showbyznysu! Odrovná se dříve než otec?

syn Jacksona
Zdroj: Facebook

Tři roky po otcově smrti se naivně chce živit sám a prý kašle na dědictví krále popu! Prince Michael Jackson, prvorozený syn legendárního zpěváka a zdravotní sestry Debbie Roweové, dostal nabídku moderovat vlastní talkshow a s rozhodnutím dvakrát neváhal.

Šestnáctiletý Prince chce začít svou kariéru zpovídáním slavných lidí, ale jeho ambice jdou ještě dál. Rád by se proslavil jako scenárista, producent, režisér a herec. Jiné cíle ten skromný chlapec nemá, ale na tak nízký věk si i tak kouše do poměrně velkého koláče. Slavné jméno jeho otce mu zaručuje dveře dokořán a slevy na plastickou chirurgii. A mladý Jackson si to uvědomuje víc než jasně: „Otec mě toho hodně naučil a vychoval mě, jak nejlépe mohl. Díky němu mám tolik možností a snad i nějaký talent.“

S tím souhlasí i vedení nového pořadu, jehož bude Prince hlavní hvězdou. Podle slov spolumoderátorky Brooke Anderson je Jacksonův syn na svůj věk až příliš vyspělý a spolupráce s ním jde jako po másle. Prvním křtem si Prince Michael v televizi projde s hercem Jameim Frankem a režisérem Samem Raimim, což je podle nás nuda. Mnohem radši bychom v Jamieho křesle pro hosta viděli despotického dědečka nebo jednu z rozpadajících se tetiček.

Buď jak buď, jedno má chlapec jisté, lepší než Martin Maxa v Prominentech bude určitě! A to se taky počítá…

Související články

Další články