Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Jack ze Survivoru se chtěl omluvit Mikýřovi a Nikole, opět si naběhl na vidle. Diváci z něj zvrací

Jack Hamid způsobil další poprask.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova/koláž
Předchozí Další
+ Dalších 20 fotografií
kritika

Jack Hamid je mnohým divákům Survivoru trnem v oku. Olej do ohně přilil svým posledním příspěvkem na sociálních sítích, v němž zhodnotil hádku, která se odehrála na ostrově mezi ním a Mikýřem kvůli nepovedenému vtípku, jenž se dotknul Nikoly. Těmto dvěma hráčům se sice omluvil, vzápětí je však ve stejném příspěvku znovu urazil. Fanoušky tím naprosto rozzuřil. 

Jack Hamid patří bezesporu mezi nejvíce kontroverzní hráče letošního Survivoru. Naposledy způsobil na ostrově pořádný poprask svým vtípkem, kterým se dotknul Nikoly a následně se zhádal s Mikýřem. V jeho posledním příspěvku na Instagramu se za své chování sice omluvil, ale v další větě už se do Mikýře a Nikoly pustil znovu.


"Myslím, že nastal ten správný čas, abych se vyjádřil k situaci, která nastala mezi mnou, Mikýřem a Nikolou. Ano, udělal jsem vtip, který se v optice současného dění jeví jako naprosto hloupý. Neměl jsem v úmyslu se nikoho dotknout a zcela určitě vtip nebyl míněn jako cynická poznámka. Zároveň jsem si vědom toho, že jak moje, tak Mikýřova reakce byla zcela neadekvátní a oba jsme se zachovali jako hlupáci," započal svůj dlouhý příspěvek.

Slova omluvy však hned v další větě zcela smetl ze stolu. "Chápu rozhořčení Niki, ale její poznámky o mně, že jsem nemocný člověk a idiot, byly opravdu přes čáru. Každopádně Survivor je hra, hraje se tvrdě a není čas na žádný sentiment. Musíme pokračovat dál, vše jsme si v rámci možností vyříkali a doufám, že už nebudu muset čelit nenávistným útokům, které mne nesmírně bolí!" zakončil své vyjádření ke kauze.

Doporučené video: Veronika ze Survivoru Jacka brání:


Jack rozzuřil diváky na plné čáře

Nekompromisní kritika na sebe nenechala dlouho čekat. "Jacku, takhle omluva nefunguje. Buď se omluvíš a tečka. Nemůžeš při omluvě jedním dechem napadat ostatní. To je ta věc, co ti nedotejká," komentuje Kateřina. "Reakce Mikýře byla namístě, to, co říkala Niky vzhledem k citlivosti, tak se to dá pochopit. Takové vtipy jsou přes čáru na plné čáře za mě," zastal se František Mikýře a Nikoly.


Jack se v nejdrsnější reality show dopustil nevhodného vtípku o ohni, který pronesl přímo před Niky, které uhořeli její nejbližší při požáru, jak jsme již psali. "Tohle opravdu nedělá psychicky zdravý člověk, který tady absolutně nemá co dělat," reagovala na Jackův nemístný vtip Nikola, která si v soukromí prošla velmi bolestivým obdobím.

"Vedle mě seděla Nikča a Janča. Dvě holky, které mají nějaké životný příběhy, a člověk by měl mít alespoň polovinu mozku, aby vnímal, že nemůže vtipkovat o těchle věcech," řekl na kameru Mikýř a dodal, že po Jackovi začal křičel, že je kruté monstrum. Jack prý ale absolutně nechápal, co dělá špatně, a tak mu Mikýř začal vyhrožovat, že mu fyzicky ublíží.


GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Survivor 2024

Třetí řada úspěšné reality show Survivor, kterou vysíla TV Nova v roce 2024. Reality show vznikla v Dominikánské republice a hrálo se v ní o výhru 2 500 000 Kč.

Survivor 2024: Soutěžící a moderátor

Hlavním lákadlem byla účast Ornelly Koktové, která však soutěž poměrně brzy z vlastní vůle opustila. Mezi dalšími soutěžícími byli například Samuel "Pirát" Krištofič či Martin Prágr. Vítězem se stal Martin Mikyska, který je známý jako Mikýř.

Moderátorem byl Ondřej Novotný.

Předchozí řady Survivor Česko & Slovensko: 2022, 2023.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy