Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Nesnesitelný Jack ze Survivoru vadí všem. Diváci ho nenávidí, pije krev i nekonfliktní Ivě

+ Dalších 17 fotografií

Jack Hamid začíná být pro své kolegy čím dál nesnesitelnější. Nyní se do něj pustila i Iva Skupník, která zatím v Survivoru patří k těm tišším osobám. Není zdaleka jediná, komu egyptský účastník leží v žaludku. Začali na něho nadávat i fanoušci na sociálních sítích.

Spousta fanoušků si láme hlavu nad třetí řadou Survivoru. Nejenže skoro všichni odstupují, ale také probíhá v kmenech větší rivalita než dřív. Mračna se stahují nad Jackem Hamidem, kterého v soutěži už nikdo nechce. On se tam ale drží doslova zuby nehty, což pije krev mnoha jeho kolegům.


Tentokrát ruply nervy tiché Ivě Skupník, která se zatím v soutěži moc neprojevovala. K Jackovi ale měla co říct. "Já už bych se k tomu nevracela, protože mi přijde, že je to furt to samé dokola. Opakující se scény, už se to ve mně kumuluje nějak zase. Jsem jen kousek do toho bouchnout," řekla Iva Skupník moderátorovi Ondřeji Novotnému, který si všiml její negativní řeči těla.

Jackovi nikdo nefandí

Samozřejmě narážela na Jacka Hamida, který poslední dobou není aktivní v soubojích kvůli zranění kolene. Mezitím proběhlo ale nesčetně soutěží a podle účastníků se Jack jen veze a neustále si na něco stěžuje. Kmen Lovců nyní často vyhrával odměny v podobě jídla. A tak Hamid měl na rozdíl od kmene Titánů co jíst. Přesto jeho chování lidé přirovnávají k sedmiletému dítěti.

"Opakují se tu scény Jackovy nespokojenosti," dodala na závěr Iva. A nespokojení jsou i diváci. "Já se snažím nemít na Jacka pifku, ale už mi to úplně nejde. Začínám dávat ostatním za pravdu. Nařčení z rasismu už je prostě moc," stěžuje si fanynka na Facebooku, která narážela na poslední rozdělování brunche.

Filip Křížek měl totiž každému členovi kmene rozdělit jídlo. A protože Jack Hamid stále jen sedí a nespaluje kalorie jako někteří, vysloužil si kokos. To však nemohl unést a vyvolal obrovskou hádku. Nakonec všechny obvinil z rasismu, protože je jediný na ostrově, kdo má tmavší pleť. Na hádku se můžete podívat v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy