Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Jack se v Survivoru potýká s nevraživostí Lovců a teď ještě se zdravím: Skolila ho infekce

Jack Hamid se v Survivoru skutečně zranil.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Dalších 20 fotografií
Zranění

Ondřej Novotný pravidelně s Kateřinou Klinderovou alias Kundosaki hodnotí nejnovější odvysílané díly Survivoru ve svém podcastu na HeroHero. Tentokrát se pozastavili nad Jackem Hamidem, který je, jak se zdá, trnem v oku spoluhráčů. Během souboje se mu do nohy dostala infekce, kvůli které prozatím nemůže dál soutěžit. Jack však překvapil svou iniciativou a na ostrově přemlouvá doktora, aby ho nechal aktivně soupeřit. 

Jack Hamid se v Survivoru nesetkává zrovna s nadšením. Jeho kmen Lovců ho moc nemusí, chová se totiž jak malý kluk a také zkazí, co může. Například když Lovci vyhráli souboj o odměnu, kterou bylo kafe, čaj a sušenky, Jack omylem svým spoluhráčům smíchal všechny tekutiny dohromady. Z toho vzešla hádka, kterou ukončil Jack tím, že svůj šálek s kávou demonstrativně vylil na zem.


Má to Jack Hamid spočítané?

Klidný není ani při soubojích, kdy sice chce podat nejlepší výkon, ale pokaždé to dopadne přesně naopak a Jack svůj kmen hodně zdržuje. To už Lovci nemohli vydýchat, a tak byl kandidát do duelu na světě. Nicméně Jack jde do všeho po hlavě a s velkou vervou. Při posledním souboji si zranil nohu a myslel, že má natržený sval. A i když mu jeho kolega Jakub Bína vysvětlil, že natrženého nic nemá, tak se s ním Jack hádal. "Dělá si jenom zle, on je pak ten terč," řekla Kateřina Klinderová alias Kundosaki v podcastu Ondřeje Novotného.

Doporučené video s Ondřejem Novotným.


Každopádně legrační to také není. Jackovi se totiž do nohy dostala infekce, kvůli které zatím nemůže pokračovat v soubojích. On si to však nechce připustit, a tak přemlouvá doktora, aby ho pustil. "Ta noha je reálná, to jak to ostatní znevažují, to je blbé, ale prostě se to děje. Natržené to nemá, protože to by nemohl vůbec chodit, ale má v tom nějakou infekci a hlavně nemůže hrát. Jack fakt přemlouvá doktora před každým soubojem a ten doktor mu vždycky řekne ne," odpověděl Ondřej Novotný.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy