Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Jablonecká policie odvolala pátrání po Aničce (13): Vrátila se domů sama a v pořádku

Jablonecká policie odvolala pátrání po Aničce (13): Vrátila se domů sama a v pořádku
Zdroj: Policie ČR
pátrání
Jablonecká policie pátrá po dalším zmizelém dítěti. Tím je tentokrát třináctiletá Anička Mošnová z Jablonce nad Nisou, která si vyšla s kamarády ven, ale domů už nedorazila. Nešťastná maminka se jí nemůže dovolat a přes její kamarády se dozvěděla, že prý odjela do Prahy. V neděli odpoledne bylo pátrání odvoláno, Anička se vrátila domů.

Aktualizace. Pohřešovaná Anička se v neděli odpoledne vrátila v pořádku domů.

Nešťastná a vystrašená matka policii uvedla, že Anička odešla z domu v Kokonínské ulici v sobotu ve tři odpoledne. Měla jít s přáteli ven a od té doby se po ní slehla zem. U sebe má mobilní telefon, který je však vypnutý a dívka nereaguje na žádné zprávy ani volání. Matka zmizelé Aničky dodala, že ještě ten večer kolem 23. hodiny od jejích přátel zjistila, že měla odjet do Prahy.

Měla jet do Prahy za nemocným kamarádem

Tam údajně jela navštívit svého onkologicky nemocného kamaráda, ale jeho totožnost policie zatím nezná. Dívka běžně trávila čas v centru Jablonce nad Nisou, kde byla často vídána s přáteli. "Veškeré informace k výskytu či pohybu pohřešované dívky sdělte policistům na kterékoliv služebně nebo telefonicky na bezplatné lince 158," uvádí policie, která po Aničce vyhlásila pátrání.

Anička je zhruba 160 centimetrů vysoká, má světlehnědé vlasy do pasu a z domu odešla v šedých džínách, pod černou bundou bez potisku měla bílo-červené pruhované tričko a nesla si plátěnou tašku přes rameno.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy