Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Jablko nepadlo daleko od stromu! Vendula Pizingerová ukázala syna Jakuba! Je to celý otec Karel Svoboda

Karel by byl na svého syna pyšný…
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 11 fotografií
Syn tragicky zesnulého hudebního skladatele Karla Svobody (+68) Jakub (11) roste jako z vody. S maminkou Vendulou Pizingerovou (45) se objevil před pár dny na akci v botanické zahradě a každý, kdo mladíka spatřil, musel konstatovat, že je to celý otec.

Když se legendární hudebník rozhodl odejít z onoho světa, byl jeho syn ještě v plenkách. Tehdy zpráva, že Karel Svoboda spáchal sebevraždu otřásla snad každým. Nikdo nečekal, že se něco takového může vůbec stát.

Od smrti legendárního skladatele uplynulo dlouhých deset let a zdá se, že jeho syn Jakub podědil nejen výrazné otcovy rysy, ale i hudební talent. Paradoxem ale je, že o hudbu zatím zájem nejeví. „„Zpívání mě vůbec nebaví. Živit bych se tím nechtěl. Vlastně ani nevím, co bych chtěl dělat,“ před časem pronesl Jakub Svoboda.

Přitom talent má! Alespoň tak o tom mluvil hitmaker Michal David, když syn skladatele před dvěma lety vůbec poprvé veřejně vystoupil na benefičním koncertu s písní Létající Čestmír. „„Výborně slyší, má rytmus, je moc šikovný,“ vysekl před časem David poklonu Jakubovi.

I když se zatím Jakub v hudebním světě nenašel, nemusí tomu tak být napořád. Třeba se časem muzice začne věnovat naplno a když se k tomu přidá štěstí, může být slavnější než jeho otec…

Související články

Další články