Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Jablko nepadlo daleko od stromu: Kelly z Beverly Hills 90210 ukázala dceru

Jablko nepadlo daleko od stromu: Kelly z Beverly Hills 90210 ukázala dceru
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
Doby, kdy byla Jennie Garth (46) mladá kočka a hrála Kelly v slavném seriálu Beverly Hills 90210, jsou již dávno pryč. Herečka, která si za poslední dobu prošla nehezkým obdobím, kdy se potřetí rozvádí, si prožila krušné chvíle. V této době se snaží trávit hodně času se svou dcerou Lolou (15), která jako by jí z oka vypadla. Božská Kelly má tedy svou náhradnici!

Jennie Garth vypadá i jako čtyřicátnice skvěle, ale od natáčení první řady seriálu Beverly Hills 90210 uběhlo už téměř čtvrtstoletí. Za tu dobu se toho hodně změnilo a slavná herečka si nejen pořídila rodinu, ale i se dokázala třikrát vdát. Bohužel ani třetí manželství jí však nevydrželo a Kelly se opět rozvádí.

Stres z vleklého rozvodu se udržovaná herečka snaží vypotit ve fitness centru, kam nedávno vzala i svou mladší dceru Lolu. Bývalé hvězdě seriálu Beverly Hills je její dcera náramně podobná, a trochu to vypadá, jako by se zastavil čas a krásná Kelly se opět vrátila.

Lola je kopií maminky nejen díky rysům v obličeji, ale hlavně postavou. Obě pořádně dřou na své figuře a jsou vidět parádní výsledky. Lola je Jennie velkou oporou a vzájemně se s maminkou podporují. Je vidět, že díky tomu se herečce opět vrátila sexy postavička, kterou ukazovala ve slavném seriálu.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy