Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jablko nepadá daleko od stromu. Poznáte, čí je ta roztomilá holčička? Její rodiče jsou nejbohatším párem světa

Už víte, čí je ta rozkošná dceruška?
Zdroj: Profimedia.cz
Je jí teprve 3,5 let a už ji zná a obdivuje celý svět. Ještě aby ne. Její rodiče jsou totiž v hudební branži jedni z nejuznávanějších a nejbohatších lidí. Všichni byli zvědaví, jak vypadá malá Blue Ivy. Teď je jasné, že je to celá maminka. Už víte, která zpěvačka a rapper mají tak rozkošného prcka?

Po mamince malé Blue Ivy šílí celý svět. Svou krásou i zpěvem si všechny podmanila. Zato tatínek je nejen rapper, ale taky vážený producent, kterému se dolary jen hrnou.

Jestli jste odpověděli, že je to Beyoncé (34) a Jay-Z (45), tak u nás nemáte bludišťáka, ale aspoň pochvalu si zasloužíte. Jestli jste to nevěděli, tak pořádně trénujte fantazii.

Blue Ivy má budoucnost jistě předurčenou. Rodiče doufají, že půjde v jejich šlépějích a doma se jim rodí malá zpěvačka. Vizáží by na to zatím určitě měla, ale za pár let se ukáže, jestli po mamince nezdědila jen krásu, ale i hlasový rozsah.

Když to nevyjde, tak minimálně na modelku bychom to viděli, do krásy zajisté roste. To už je teď poznat na první dobrou.

Související články

Další články