Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Já vám dám hubeňoura! Eliška Bučková ukázala, že už dávno není anorektička

Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
galerie
Už pěkných pár let uběhlo od doby, kdy Eliška Bučková bojovala s anorexií. Od té doby se ale pořád setkává s útočnými komentáři a články v médiích, že je přehnaně hubená. Eliška jako modelka samozřejmě štíhlá je, ale s tím, jak vypadala před lety, se to nedá srovnávat. Dnes dodržuje zdravý jídelníček a pravidelně cvičí. V době, kdy bojovala s poruchou příjmu potravy to byla jenom kostra potažená kůží...

Eliška Bučková (30) dnes ráda cvičí a dodržuje zdravou životosprávu. Už dávno není vychrtlá na kost. V době, kdy začaly vycházet články, že má Eliška problém s jídlem, to zarputile odmítala a dlouho neprozradila, že za její hubenou postavou se skrývá mnohem hlubší problém…

„Já vám dám hubeňoura s napíchanou pusou!!!“ napsala Eliška k nejnovější fotografii z dovolené v Řecku. Eliška je na poznámky o své hubenosti totiž už několik let vysazená. Na fotce je vidět, že na sobě maká – takhle anorektička opravdu nevypadá.

Její problémy v minulosti odstartovaly vítězstvím v České Miss v roce 2008. Sama přiznala, že tenkrát u sebe neměla žádného mentora, který by ji vedl a říkal, co má a co nemá. Dívka z moravské vesnice, navíc z věřící rodiny, se tak najednou ocitla ve velkém světě, kde přežijí jen jedinci s ostrými lokty. Ty dívce z Moravy logicky chyběly. „Byla jsem hozená do rozbouřené vody a musela jsem plavat,“ řekla Eliška v dokumentu pro Českou televizi. Z vítězství neměla vůbec radost, byla tehdy čerstvě zamilovaná a představa, že bude muset na měsíc odcestovat na Miss Universe, ji děsila.

S první láskou se i tak po několika letech rozešla kvůli Václavu Noid Bártovi (38), do kterého se beznadějně zamilovala. „Razím heslo, že láska prochází žaludkem. S Vaškem jsme si rádi doma vařili nebo chodili do restaurací, modeling jsem úplně vypustila a nějaké to kilo jsem přibrala,“ vzpomíná Eliška.

Jenže nemilosrdné okolí i média si toho všimla a začaly vycházet články o tom, jak se z České Miss stala vesnická machna s velkými stehny. Elišku to nejen urazilo, ale shodilo i před tehdy novým partnerem – Noidem. Začala proto rapidně hubnout.„Před Vánoci v roce 2012 jsem přestala úplně jíst, za měsíc a půl jsem shodila 12 kilo a z velikosti 38 jsem se dostala na 32.“ Eliška v té době vážila 49 kilogramů a to je při výšce 180 centimetrů opravdu málo.

Z bludného kruhu ji dostal až nový partner, miliardářský synek Jakub Malina. Tomu se chtěla znovu líbit a věděla, že s vychrtlou postavou, zašedlou pletí a bez jiskry v oku díru do světa neudělá. Nový muž ji přivedl do fitka a seznámil ji s několika trenéry. Eliška začala dodržovat předepsaný jídelníček a začala nabírat svalovou hmotu. Opět začala být vyhledávanou modelkou a o svém problému se rozhodla mluvit. Dokonce začala spolupracovat s centrem Anabell, které pomáhá dívkám s poruchou příjmu potravy.

Související články

Další články