Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Já ti dám nešťastné děti! Lucie se naštvala na Plekance a poslala ostrou odpověď

+ Dalších 9 fotografií
rozvodová válka
Tomáš Plekanec (35) se po ukončení kariéry v NHL v pondělí vrátil zpátky do Prahy a hned uveřejnil fotku, k níž napsal emotivní slova o svých dvou synech Adamovi (3) a Matyášovi (6). Jenže jeho čin se zjevně nelíbil Lucii Vondráčkové (38), která hned zareagovala po svém!

„Ani miliony dolarů v NHL nestojí za to, aby tihle dva byli nešťastní a bez obou rodičů. Slíbil jsem jim, že Montreal je v zámoří můj poslední klub. Teď je čas na návrat domů,“ uvedl Tomáš.

Ta slova jsou hodně záhadná a od té doby všichni jeho fanoušci, které zajímá i probíhající rozvod, přemýšlejí, co jimi měl na mysli.

Lucie Vondráčkové (38) se ale evidentně slova o nešťastných klucích dotkla, a tak rázem postovala svoji vlastní fotku s jedním z prcků, aby dala najevo, že jsou v pohodě a (možná) se jim ani po tátovi nestýská.

Slova Lucie

„Malovací kavárna,“ napsala na Instagramu k snímku a přidala anglické hashtagy přeložitelné jako Matka, Láska, Užívej života a No a co. Jako by z nich mělo vyznít, že si s dětmi za mořem vystačí i bez Tomáše Plekance.

Lucie se nechala slyšet, že se jí v Kanadě líbí, takže nemá důvod odjet zpět do České republiky. Avšak to zákonitě vyvolává otázky.

„Kdy se vracíte domů? Vždyť jste se vrátila s klukama do Kanady, aby byli blízko svému otci,“ připomíná Lucce její vlastní argumentaci před pár měsíci Lenka.

Mezitím v tichosti probíhá souboj právníků ohledně rozvodu, Tomáš Plekanec se navíc léčí ze zranění a hledá si v Česku nové angažmá. Mluví se například o Brně.

Mohlo by vás zajímat

Další články