Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

„Já takhle už žít nechci, nemůžu se tam vrátit,“ která z Holek pod zámkem to nezvládne?

+ Další 4 fotografie
Holky pod zámkem
Ve středu nás čeká nejnovější díl pořadu Holky pod zámkem a bude to opět veliké drama. Ve věznicích Drahonice, Velké Přílepy a Řepy se toho hodně odehraje. Co nás čeká nového?

Ve středečním premiérovém díle Holky pod zámkem nás toho čeká hodně. Vězeňkyně z Drahonic, Velkých Přílep a Řep to vůbec nemají jednoduché. Bližší nahlédnutí do jejich životů je velmi zajímavé a v novém díle se toho o nich dozvíme opravdu hodně.

„Jsem na pervitinu skoro 12 let,“ svěřuje se jedna z účinkujících. Další zoufale prosí o pomoc. „Já takhle už žít nechci, už se do vězení vrátit nemůžu,“ promlouvá jedna z vězeňkyň. Dokonce jedna z vězeňkyň měla prozření. „Ty výčitky jednou přijdou, ale bohužel si za ně můžu sama,“ svěřuje se blondýnka.

V novém díle také zjistíme, zdali Agnes bude zkrácen trest. Dozvíme se, kam se po propuštění vrátí squaterka Romana. To vše zjistíte ve středečních Holkách pod zámkem.

Mohlo by vás zajímat

Další články