Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

JÁ NEJSEM JÁ! Na internetu kolují erotické fotky, které prý patří slavné youtubercce Týnuš Třešničkové! PODÍVEJTE SE DO FOTOGALERIE! JE TO ONA?

A co ty pihy?
+ Další fotografie
Na internetu kolují erotické fotky, které údajně patří slavné módní youtuberce Kristýně Třešničkové. Tahle holka z Liberce ale tvrdí, že na fotkách není ona. Jak to tedy je? A kdo tedy na fotkách je?

Modní youtuberka z Liberce na Facebooku včera tvrdila, že je to podvod. Fotografie prý někdo upravil ve Photoshopu. Dnes se již odmlčela a s fanoušky nekomunikuje. Jak to tedy je?

Když jsme se v redakci eXtra.cz pořádně mrkli na její dekolt, tak se zdá, že všechny pihy sedí. A také docela odpovídá tvar uší, lícních kostí i rtů… Porovnání erotických fotek a oficiálních snímků z Instagramu hovoří dost jasně…

Pokud jsou erotické snímky podvodem, tak si tedy grafik hodně máknul. To by byla opravdu hodně náročná práce! A dokonalá mystifikace k tomu!

Týnu jsme oslovili a čekáme, co nám k fotkám sdělí. Vysvětlí, kdo je dívkou z erotických fotek, která vypadá jako její klon?

Pokud je to skutečně ona, tak se nemá za co stydět. Tahle dívčina z Liberce má opravdu dokonalé tělo. I bez zásahu šikovného grafika…

Mohlo by vás zajímat

Další články