Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Já mu nerozumím, ale hezky se na něj kouká: Jiřina Bohdalová v Talentu perlila

+ Dalších 7 fotografií
legrace
Páteční epizodu show Česko Slovensko má talent osvěžila svou přítomností herečka Jiřina Bohdalová (88), která v porotě nahradila Dianu Mórovou (49). Jak už se dalo čekat od ženy, kterou čeští diváci léta obdivovali v mnoha komických scénách, v porotcovském křesle i na pódiu skutečně perlila.

Show Česko Slovensko má talent se musela v páteční epizodě obejít bez Diany Mórové, která měla jiné pracovní povinnosti. V křesle místo ní usedla herečka Jiřina Bohdalová, která se už při příchodu dočkala ohromného přivítání od zbytku poroty i od obecenstva. To ještě nikdo netušil, kolik legrace si s dabérkou Rákosníčka všichni užijí.

Největším šokem pro Bohdalovou bylo, když si ji jeden ze soutěžících přizval na pódium. To by samo o sobě nebylo takovým překvapením, kdyby po ní nechtěl její telefon. „Proč si vybral zrovna mě?“ ptala se herečka již při cestě na stage. Soutěžící na ni mluvil anglicky, tím se ale nenechala rozhodit. „Já mu nerozumím, ale hezky se na něj kouká,“ řekla s humorem sobě vlastním.

Když dal soutěžící její telefon do sáčku, který přidal k několika dalším a podal jí kladivo, byla reakce Jiřiny naprosto k popukání. „No, stejně jsem ho chtěla vyměnit,“ řekla s výrazem, který hovořil za vše. Ani další sáčky se jistému mučení nevyhnuly a herečka si myslela, že už má po telefonu. Jaké bylo její překvapení, když jí byl nakonec předán z krabičky, do které byl vložen, aniž by si toho kdokoliv všiml.

Jiřina Bohdalová se objeví i v dílu, který bude odvysílán příští pátek. Pokud bude humorem hýřit stejně tak, jako v dílu posledním, bude mít nepochybně velký úspěch.

Mohlo by vás zajímat

Další články