Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Já jsem matka, kdo je víc! Žena kojí na veřejnosti 12leté dítě a tvrdí, že je to normální

Dítě je už tak velké, že má s matkou stejnou výšku.
(Ilustrační foto)

Jste pro kojení na veřejnosti? Otázka, kterou když položíme, hned se u ní rozvine sáhodlouhá debata. Jasným vítězem není skupina zastánců, ani odpůrců, ale co když vám řekneme, že žena kojí na veřejnosti svoje dvanáctileté dítě?

Kterému už rostou vousy?

Říkejme jí třeba Jane, protože je z anglofonní země (za oceánem, od Kuby nahoru a kousek doleva), která si libuje v tom, že svého dvanáctiletého syna ještě pořád kojí. Kdekoliv, kde ji to napadne. Třeba i ve frontě.

Stála jsem se synem ve frontě na lístky na nové X-Meny, když tu dostal hlad, rozepla jsem si proto košili a začala kojit. Ten chlap za pokladnou na mě začal ječet, že to snad nemyslím vážně. Najednou se na mě začali všichni dívat a Mason, můj syn, se vyděsil, začal mě zuby bolestivě škrábat do bradavky. Zacpala jsem mu proto uši, aby nemohl nic slyšet. Já jsem matka a mám plné právo dělat si, co chci a kdy chci, a moje dítě dostane najíst, když má hlad. Pokud s tím máte problém, prostě se dívejte jinam, já budu krmit svého syna, dokud nám to vyhovuje,“ svěřila se takto jedné ze svých kamarádek, která to pak zveřejnila na svém blogu.

Její syn Mason je už stejně vysoký jako ona, matka dokonce tvrdí, že už mu rostou vousy, a ona ho podporuje v tom, aby se neholil, protože pro ni je to příjemné a pro něj taky. „Vím, že prožívá trochu sexuální rozkoše, ale oba jsme takhle spokojení,“ tvrdí Jane. S kojením už dávno odrostlého syna na veřejnosti hodlá přestat teprve až tehdy, kdy jí dojde mléko.

Co na to říká malý, pardon velký, Mason, to nevíme, ten k tomu neřekl nic.

Radši. Chudák.

Mohlo by vás zajímat

Další články