Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

„Já je ani neznám!“ Kopřivová vrací úder tenistkám Plíškové a Martincové!

Verčo! Nedej se!
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
Láska hokejové legendy Jágra Veronika Kopřivová promluvila k těm, kteří ji nenávidí a dělají si z ní legraci. Konkrétně promluvila o Dianě Kobzanové, partnerce Michaela Frolíka, se kterou se pravděpodobně bude potkávat v Calgary, kde Jágr s Frolíkem hrají. Vyjádřila se také k tenistkám, které ji nedávno napodobovaly na Instagramu.

Momentálně je Kopřivová v zámoří, nikoliv sice s Jágrem v Calgary, ale na Floridě. „V Česku je obrovský tlak. Pokaždé, když někam vypadnu, všechno ze mě opadne. Teď se cítím v pohodě,“ řekla svým fanouškům na Facebooku.

Stěhování do Kanady za Jágrem se zatím tedy odkládá. Je důvodem snad Diana Kobzanová, manželka Michaela Frolíka, který hraje s Jágrem za Flames, se kterou se Verča nemusí? „Kamarádky nejsme, nikdy jsme nebyly. Nevěděla jsem o existenci této slečny. Až díky tomu, že kolovalo, že do mě rýpala, jsem se o ní dozvěděla. Mrzelo mě to, protože jsem se s touto osobou nikdy nesetkala a mrzí mě, když o někom někdo mluví špatně, aniž by toho člověka znal,“ řekla Kopřivová pro Super.cz.

Kobzanová ale není jedinou osobou, která se do Kopřivky pustila. Nedávno se jí vysmívaly na Instagramu české tenistky Tereza Martincová a Karolína Plíšková. „Já je ani neznám. Jen Plíšková mi je povědomá, tu znám. Jestli k tomu měly důvod a přijde jim to rozumné, ať to dělají dál,“ zakončila Kopřivová.

Související články

Další články