Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Já byl nahoře a ona dole. Jaromír s Agátou řešili vzájemnou komunikaci i vzhled českých žen

Dvojice u kuchyňské linky.
Zdroj: Extra.cz/Renata Bušková
+ Dalších 5 fotografií
tv pořad

Proč si spolu doma píšou sms zprávy, jak vnímají Lelu Ceterovou a Karlose Vémolu, nebo vzhled a oblékání českých žen. Taková témata se řešila v dalším díle pořadu Agáta Jaromíra Soukupa na TV Barrandov, který se vysílal v pondělí večer. Kromě vaření tak opět došlo i na pikantní povídání. 

Na úvod dalšího dílu pořadu Agáta Jaromíra Soukupa došlo na poněkud netradiční způsob komunikace mezi Jaromírem Soukupem a Agátou Hanychovou. Vyšlo totiž najevo, že si doma občas píšou sms. "Já byl dole, ona nahoře. Psali jsme si sms, protože jsme nechtěli řvát, spal tam Kryšpín," vysvětloval Soukup.

Následně Agáta zmínila, že lidem vadí bílé tričko, které Jaromír často nosí. "Je to mé poznávací znamení," hájil se, že má bílá trika rád. Mezitím začal připravovat italské noky s omáčkou ze čtyř druhů sýra. "Těhotné ženy nesmějí plísňové sýry," udělala mu však Agáta hned na začátku čáru přes rozpočet. "Dáme jí tam jen trošku," snažil se to Jaromír uhrát, načež se nakonec bez gorgonzoly úplně obešel.

Myslela jsem, že Lela je plastiková kráva

To už ale přišla řeč na minulé setkání s Karlosem Vémolou a Lelou Ceterovou."Myslela jsem si, že Lela bude plastiková kráva a že Karlos bude dement. A zjistila jsem, že jsem se mýlila," řekla Agáta. "Mně to nepřekvapilo, on je svuj, má hlavu, má srdce," přidal Jaromír své hodnocení Karlose.

Následně se debata stočila na vzhled žen. Agáta vyčítala Jaromírovi, že mu "nevadí plastikové holky," zatímco jí to přijde nechutné. "Myslela jsem, že máš jiný vkus," vmetla mu do tváře. "Já to jen neodsuzuji," bránil se Jaromír. Agáta také neměla dobrého slova pro způsob, jakým o sebe pečují české ženy: "Když jdu do parku, tak jsou tam ve vytahaných teplákách, neumijou si hlavu. Myslím že s tím mají české ženy velký problém," řekla ostře. "Nedá se tu ani nic hezkého koupit," dodala s odkazem na chabý výběr českých obchodů s oblečením.

"Vadí ti, že ženský chodí moc nahatý?" zeptala se Agáta svého partnera. "Nevadí, ale nemyslím si že víc nahatý tím víc sexy," odvětil Jaromír. "Myslím si že se mají ukazovat prsa nebo nohy, ale ne všechno najednou," přidala Agáta na závěr jednu estetickou radu.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy