Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Já a tlustá? Zavři oči, brouku! Top 5 nejsmyslnějších vražedkyň, které se s tím nepáraly

Já a tlustá? Zavři oči, brouku! Top 5 nejsmyslnějších vražedkyň, které se s tím nepáraly
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Další fotografie
Zavři oči brouku
Matky, jež sáhnou na život svým dětem, dcery, které sprovodí ze světa vlastní rodiče. Bývalky, které vás doženou k šílenství, brutální kámošky anebo hysterické přítelkyně, co vás kvůli poznámce o váze doslova rozstřílí na maděru. Bavte se.

Matka, která rozpustí vlastní dítě v chloroformu

Casey Anthony (34) byla obviněna ze zavraždění své dvouleté dcerky Caylee. Policii i veřejnost začalo podivné chování "zdrcené" matky zarážet. Ta namísto truchlení neváhala a po nocích vymetat večírky. Zbytky dětské kostry se našly pohozené nedaleko domu. Casey policii tvrdila, že je dcera s chůvou, ubohé dítě bylo tou dobou ale už dávno po smrti. Casey na internetu vyhledávala, jak rozpustit mrtvolu v chloroformu a její auto bylo cítit rozkládajícím se puchem mrtvoly. U soudu se při pohledu na lebku holčičky smála. Trestu se ale nikdy nedočkala, běhá tak na svobodě.

Řekl jsi, že jsem přibrala? Tumáš ránu!

Mexická kráska Estibaliz Carranza (42) řádila v Rakousku. Krásná cukrářka rozčtvrtila manžela. Důvod? Dovolil si nemístnou poznámku na její postavu. Tělo následně ukryla do sudů na zmrzliny ve své cukrárně. Zabít neváhala ani svého dalšího přítele, ten s ní totiž pro změnu zase nechtěl mít dítě. No, divíte se mu? Dvojnásobná vražedkyně prodávala sladkosti dál, jako by se nic nedělo, podle odborníků byla totiž mentálně vyšinutá. Policie ji zadržela v den, kdy zjistila, že je těhotná. Dítě porodila ve vězení. Chuťovka.

Bývalka, kterou prostě nechceš

Jodi Arias (39) je přesně ten typ bývalky, kterou prostě nechceš. S rozchodem se nesmířila a svého bývalého partnera Travise pronásledovala, propichovala mu pneumatiky a vyhrožovat neváhala ani jeho novým přítelkyním. Nakonec se svého ex rozhodla zabít. Celý brutální masakr fotila, byla to totiž fotografka. Snímky, na kterých je Travis zvěčněný se strachem v očích těsně před smrtí, jsou dokonce stále dostupné online.

Spolubydlící, co tě ubodá

Amanda Knox (33) byla odsouzena za vraždu své spolubydlící. Tu měla brutálně ubodat do krku. Během výslechu neustále lhala a nakonec byla pro nedostatek důkazů zproštěna viny. Na své slávě nyní vydělává a těží z ní, co se dá. Soudem osvobozená kráska dokonce vydala i knihu a v Americe je z ní celebrita.

Když se teenagerka vymkne kontrole

Lorraine Thorpe (27) vraždila už v patnácti. Vlastního otce udusila polštářem. Důvod? Bála se, aby nevyzradil, že má na svědomí už jednu vraždu. Se svým partnerem k smrti umučila starší paní jménem Rosalyn. Té strouhala kůži struhadlem a do ran jí vtírala sůl, aby oběť co nejvíc trpěla. "Nikdy jsme neviděli takovou brutalitu u dívky tak mladého věku," shodovali se odborníci. Pár ženě pálil vlasy, dupal na ní anebo ji bičoval vodítkem na psy. U soudu se Lorraine jenom smála.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy