Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Já a kráva? Anička Kadeřávková se zlobí kvůli kritice pohádky Kouzelník Žito

Zdroj: archiv ČT, Instagram
+ Dalších 8 fotografií
neunesla to
Kouzelník Žito není povedená pohádka. Alespoň si to myslí asi 80 procent diváků, kteří ji viděli. Ke kritice se nyní vyjádřila i Anna Kadeřávková, která v pohádce hraje princeznu.

Vlnu divácké kritiky už nevydýchal režisér Zelenka. Ten vzkázal, že komu se pohádka nelíbí, je občan nižší kategorie. Kritiku neunesl ani Denis Šafařík – psali jsme zde.

A protože v pohádkách jsou věci a zázraky většinou třikrát, stejně jako zkoušky a cesty, tak tu máme i třetího, který se s kritikou vypořádává podivně. Anna Kadeřávková nejdříve sepsala sáhodlouhý status na Instagramu, aby ho zakončila tím, že kritika je jí vlastně jedno.

„Prej si teď o mně celá republika něco myslí… Půlka tvrdí, že jsem nemastná (kráva), neslaná, bez talentu, bez výrazu, děsně ošklivá (kráva), možná hezká (ale kráva), ale prostě prej kráva bez práva na cokoliv. Především na herectví (protože jsem kráva). Prostě blbá kráva, která je placená z jejich daní a ještě jim zkazila Štědrej večer. A ještě k tomu jsem tak ufňukaná (kráva), že si tu ‚klíšťovou encefalitidu‘ zasloužím (nemocná kráva!). Druhá půlka tvrdí, že jsem sympatická princezna, že mi to sluší, že jsem talentovaná, šikovná, přirozená, skvělá, milá a nadějná herečka. Že jsem super. Možná trochu kráva, ale aspoň pěkná. A taky prej jedinej světlej bod celýho štědrovečerního šílenství (Ach. Děkuji.), který ale vlastně až zas tak šílený, jak první půlka rozhněvaného tábora tvrdí, nebylo. Prostě se o tom a o mně teď všude mluví a každej na to něco říká. A víte, co si ‚o tom a o vás‘ myslím já? Nic,“ zakončila Anička.

Fanoušci jí dost logicky odepsali, že kdyby si nemyslela nic, tak to neřeší už několik dnů. A že si z toho nemá nic dělat, že v otřesné pohádce podala jako herečka docela dobrý výkon.

„Nic proti tobě nemám, ale ta pohádka byla hodně slabá. Tak je jasný, že tě budou kritizovat,“ odepsal jí Standa.

„Vzhledem k tomu, že jste se tak rozepsala, tak mám dojem, že si ‚o tom a o nás‘ něco myslíte. Já si teda myslím o Vás, že byste se měla naučit nad takové věci povznést, bude Vám líp. A o pohádce si myslím, že nebyla hezká. Přeji Vám hodně zdraví a štěstí na pohádky,“ napsala Marcela. A další dodali, že se Anička moc prožívá a až vyspěje, naučí se lépe snášet i kritiku.

Související články

Další články