Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Dohnala ho minulost! Zápasník Oktagonu doplatil na tetovaní s podobiznou vůdce, kterého nazýval dědečkem

Radek Roušal nakrknul fanoušky Oktagonu svým tetováním.
Zdroj: Se souhlasem Oktagonu
kritika

Jubilejní turnaj Oktagon 30 je již za rohem, pořadatelé opět slibují skvělou podívanou, která vyvrcholí i titulovým zápasem. Fanoušci organizace Oktagon se nyní pouští do vášnivých diskuzí, častým tématem je sázení, ale také debaty přímo o bojovnících. Středem jedné z rozjetých diskuzí je zápasník Radek Roušal (26), který fanoušky Oktagonu šokoval svým tetováním Adolfa Hitlera. Redakce eXtra.cz získala vyjádření k tetování od Roušala, ale také spolumajitelů organizace Ondřeje Novotného a Pavola Nerudy, kteří zápasníka z turnaje odvolali.

Muay thai zápasník Radek "Rouchy" Roušal měl předvést svůj um v organizaci Oktagon poprvé. K zápasu nakonec dle rozhodnutí organizace nedojde, bijce Roušala dohnala nerozvážná minulost.

O Roušalovi je všeobecně známé, že se nebojí pustit pusu na špacír, také má na postojářské scéně jeden z nejzajímavějších nástupů. Pro pravidelné diváky bojových sportů tak může být Radek dobře zapamatovatelný zápasník.

Fanoušky Oktagonu zaujal Roušal ještě před zápasem, a to svým tetováním, jichž má po těle nespočet. Jedno se ale stalo středem vášnivých diskuzí, na bicepsu má podobiznu diktátora Adolfa Hitlera, kterého před čtyřmi roky vydával za svého dědu. "Já a děda," uvedl k příspěvku, na kterém se svým tetováním pochlubil.

Zápasník je terčem ostré kritiky

"Super reprezentace pro Oktagon," sdílel s ironií svůj názor v MMA diskuzích fanoušek bojových sportů, který Roušalovo tetování zaznamenal.

"Tohle už je podle mě za hranou. Předpokládám, že to organizátorům uniklo, protože jakmile se to k nim dostane, tak doufám, že ho pošlou do prdele a už se v Oktagonu nikdy neukáže," okomentoval další pravidelný divák turnajů organizace Oktagon, s jehož názorem desítky dalších souhlasí.

Organizace Radka Roušala stahuje z turnaje

Radka Roušala jsme kontaktovali, aby se ke svému tetování vyjádřil. Dle svých slov šlo o hloupé a nerozvážné rozhodnutí z jeho mládí, kterého dnes lituje a má naplánované přetetování. "Vyrůstal jsem v problematické komunitě lidí, kvůli které vzniklo tohle tetování. V té době jsem nevěděl co se životem, byl jsem mladý a tohle tetování byla hloupost. Později jsem začal dělat bojové sporty, které mě přivedly k úplně jinému životu a pohledu na svět. Tetování kterých lituji mám víc, všechny je postupně přetetovávám. Svým vyjádřením se tak chci i omluvit," dodal s tím, že se chtěl k celé věci vyjádřit během turnaje Oktagon 30, avšak mu to nakonec nebude umožněno.

Kvůli tetování Radka Roušala jsme kontaktovali i vedení organizace Oktagon MMA"Radka Roušala stahujeme z turnaje. O tetování jsme nevěděli a až teď jsme s hrůzou zjistili, co si ze své mládenecké nerozvážnosti nechal vytetovat. On se od svého tetování distancuje, ale v tuhle chvíli to není dost. V organizaci Oktagon by neměl být nikdo s takovým tetováním ani vyfocený, natož aby u nás startoval. Všem se omlouváme, ale za téhle situace u nás Radek Roušal nemůže startovat," řekl pro redakci eXtra.cz spolumajitel organizace Ondřej Novotný.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy