Legendární český zpěvák byl vždy ozdobou večírků. Kam přišel, tam rozdával radost a také energii. Jenže to je tak trochu minulostí. Osobní život Karla Gotta se pomalu mění. A prsty v tom nemá nikdo jiný než jeho manželka Ivana Gottová (40).

Hodně se mluví o tom, že nejslavnější český zpěvák pomalu ztrácí kamarády a kontakt se světem, který se skrývá za branou jeho domu. Nedávno přišel o přátelství s Felixem Slováčkem (73), kterému nedokázal trpět jeho chování k Dádě Patrasové (60).

Konec už je i s letitým přátelstvím Karla a Milana Drobného (71). Za vše mohla slova Milana, který už to nevydržel a nevybíravě se opřel do Ivany. „Karel je zblblý, je pod vlivem. Vlétl do zlaté klece té paní z Opavy a zavřel ji za sebou. Je to chudák,“ cituje slova Drobného server Blesk.cz.

Mistr si samozřejmě podobné výroky na jeho milovanou ženušku nenechal líbit a okamžitě reagoval. „Jsem hluboce zklamán jednáním mého bývalého kolegy, bývalého kamaráda, který asi měl zapotřebí útočit proti mé ženě. Útok proti ní pokládám za útok proti mně, proti celé rodině,“ uvedl Gott a tak trochu předznamenal, že jeho vztah s Drobným už nebude nikdy kamarádský.

Každopádně se pomalu, ale jistě schyluje k tomu, že Karla uvidíme na veřejnosti méně a méně. Poslední dobou se stává pravidlem, že své účasti na společenských akcích ruší. No snad ví, co dělá, a nakonec neskončí sám jako kůl v plotě…