Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Izolovaný a smutný Karel Gott: Ztrácí přátele, ztrácí kontakt se světem. Jak tohle může skončit?

Karel se nechává ovládat.
+ Další 4 fotografie
Legendární Karel Gott (77) se tak trochu ztrácí před očima. Působí hodně smutně a čím dál více se izoluje od společnosti. Kdo má prsty v životní změně mistra?

Legendární český zpěvák byl vždy ozdobou večírků. Kam přišel, tam rozdával radost a také energii. Jenže to je tak trochu minulostí. Osobní život Karla Gotta se pomalu mění. A prsty v tom nemá nikdo jiný než jeho manželka Ivana Gottová (40).

Hodně se mluví o tom, že nejslavnější český zpěvák pomalu ztrácí kamarády a kontakt se světem, který se skrývá za branou jeho domu. Nedávno přišel o přátelství s Felixem Slováčkem (73), kterému nedokázal trpět jeho chování k Dádě Patrasové (60).

Konec už je i s letitým přátelstvím Karla a Milana Drobného (71). Za vše mohla slova Milana, který už to nevydržel a nevybíravě se opřel do Ivany. „Karel je zblblý, je pod vlivem. Vlétl do zlaté klece té paní z Opavy a zavřel ji za sebou. Je to chudák,“ cituje slova Drobného server Blesk.cz.

Mistr si samozřejmě podobné výroky na jeho milovanou ženušku nenechal líbit a okamžitě reagoval. „Jsem hluboce zklamán jednáním mého bývalého kolegy, bývalého kamaráda, který asi měl zapotřebí útočit proti mé ženě. Útok proti ní pokládám za útok proti mně, proti celé rodině,“ uvedl Gott a tak trochu předznamenal, že jeho vztah s Drobným už nebude nikdy kamarádský.

Každopádně se pomalu, ale jistě schyluje k tomu, že Karla uvidíme na veřejnosti méně a méně. Poslední dobou se stává pravidlem, že své účasti na společenských akcích ruší. No snad ví, co dělá, a nakonec neskončí sám jako kůl v plotě…

Mohlo by vás zajímat

Další články