Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Izabelka spadla sestře při očkování na zem a praskla jí lebka: Jak to s ní teď vypadá?

Zdroj: profimedia.cz
dobré zprávy
Novorozená Izabelka, která spadla neopatrné sestře na zem při očkování, má naději na úplné uzdravení! Holčička se narodila 25. prosince v Anglii slovenskému páru, který tam i s rodinou dlouhodobě žije. Den poté měla být i s maminkou propuštěna domů, to se ale nestalo. Spadla sestře při očkování na zem, a to přímo na hlavičku, což způsobilo prasknutí lebky.

Na otřesný případ nedbalosti upozornila televize Markíza poté, co byla oslovena dědečkem malé Izabelky. Ten se nechal slyšet, že když sestra miminko upustila, začala předstírat nevolnost. Celá rodina se strachovala o život novorozené holčičky. Teď si může oddechnout, podle lékařů má totiž Izabelka velkou naději na úplné uzdravení.

Holčička byla po incidentu převezena do nemocnice v Manchesteru, odkud byla na konci roku propuštěna do domácí péče. To, že má Izabelka naději se zcela zotavit, sdělil její dědeček portálu tvnoviny.sk.

Izabelku teď čeká po každých dvou týdnech kontrola u lékaře. "Lékaři nám řekli, že prasklina by měla do tří týdnů až do měsíce sama srůst. Operace nebyla nutná," vypověděl dědeček. Ze zranění by dívenka neměla mít žádné trvalé následky. "Samozřejmě, celá rodina je z toho šťastná," dodal dědeček, který se o život své vnučky už nemusí bát.

Související články

Další články