Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Ivuška z Comebacku porodila: Kristýna Leichtová dala dceři nádherné jméno

Ivuška z Comebacku porodila: Kristýna Leichtová dala dceři nádherné jméno
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
porod
Kristýna Leichtová (34) se konečně dočkala a stala se dvojnásobnou maminkou! 25. června porodila malou a zdravou holčičku. Nedávno povídala na sítích o tom, jak se miminka nanosila už dost a konečně se může radovat z příchodu dcerušky. A s partnerem Vojtěchem jí dali kouzelné jméno!

Herečka Kristýna Leichtová konečně porodila a narodila se jí krásná a zdravá holčička. Její první dcerka Dorotka, které budou v srpnu dva roky, si bude hrát se svou malou sestřičkou. Divadelní herečka se dohodla se svým partnerem Vojtěchem Štěpánkem, že druhorozenou dcerku pojmenují Rozárka.

Šťastná a dvojnásobná maminka

"Milý světě! Voláme do tebe, že se nám dnes v noci narodila Rozárka! A to je zatím všechno, přivítej ji vlídně s otevřenou náručí. Děkuji," radovala se Leichtová ve čtvrtek večer na sítích, kam přidala fotku s miminkem v náruči.

Druhé těhotenství si Leichtová vychutnala se vším všudy, ačkoliv už ve 12. týdnu přestala počítat. Takže si pořádně ani nepamatuje, kdy měla přesně porodit, což přiznala už dříve. V květnu prozradila, že jednou týdně dochází k lékaři na kontrolu, aby věděla, co a jak. Rozhodně se nechtěla stresovat.

Komplikace kvůli pandemii

Při pandemii koronaviru to však neměla moc jednoduché. Kvůli epidemiologickým a bezpečnostním opatřením vláda zakázala přítomnost otců u porodu. Proti tomu začala Leichtová okamžitě brojit, že u porodu prostě žena nemá být sama. "Porod se má prožít, ne přežít," rozčilovala se tehdy na sítích.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy