Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Ivu Janžurovou zaskočila smrt exmanžela Jana Eisnera: Zemřel v pátek 13.

Iva Janžurová je uznávaná herečka.
Zdroj: showpix
+ Další fotografie
úmrtí
Někdejší láska legendární herečky Ivy Janžurové (79) je po smrti. Kameraman Jan Eisner (†86) zemřel minulý týden přímo v pátek 13., což je podle pověr ten nejnešťastnější den v roce. Janžurová byla jeho smrtí velmi zaskočena a vůbec o ničem netušila. Dlouhá léta neměla ponětí, jak se jejímu exmanželovi daří.

"Vůbec nevím, že zemřel. Víte, my jsme se moc nekamarádili," vyjádřila se pro Blesk Iva Janžurová. Bývalí manželé nebyli od rozvodu vůbec v kontaktu, proto byla jeho smrtí zaskočena. Poznamenala také, že zemřel na ono nešťastné datum.

Kameraman Jan Eisner se v poslední době necítil dobře kvůli srdci. V pátek 13. bohužel skonal v Českém ráji, kde také bude mít pohřeb, kam Janžurová nedorazí. "Špatně chodím, špatně vidím, špatně slyším, ale mám stále radost ze života," říkával prý přátelům.

Eisner a Janžurová se poznali při natáčení Písně pro Rudolfa III. Po zhruba dvouměsíční známosti se vzali, ale vztah vydržel jen půl roku. S rozvodem se to krapet protáhlo, neboť úřadům nestačilo jako důvod to, že se "k sobě nehodí". To Janžurovou nechalo v pochybnostech a nikdy se už nevdala, i když se bezhlavě zamilovala do již zesnulého herce a režiséra Stanislava Remundy. Měli spolu dvě dcery. Naopak Eisner se oženil i podruhé a také měl dvě děti, ale ani toto manželství nevydrželo.

Svatba byla to nejhezčí, tvrdí herečka

Janžurové letos v listopadu vyšla biografie Včera, dnes a zítra. Právě v ní zmínila i své první manželství. "Mně bylo sedmadvacet let, takže jsem byla v nejlepších letech se vdát. Točili jsme seriál Píseň pro Rudolfa III., úsek karlovarského dílu u Becherů, a zástupci firmy nabídli, že nám místo náhražek poskytnou opravdové nápoje. Já byla veselejší a veselejší a můj budoucí manžel té situace využil, že jsem byla taková rozjařená," stojí v knize. Dodala, že na jejich vztahu byla svatba to nejkrásnější.

"Pozvali jsme jen poměrně malou společnost, vytvořenou z okruhu lidí, s nimiž jsme v tu dobu nejvíc spolupracovali. Po obřadu jsme měli bohatý jídelní program. Nejdřív byl oběd, pak jsme si u rybníka dali utopence a nakonec se podávala večeře v příjemné kolibě," dodala herečka.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy